Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz Shounen Ana Karakteri

En Sevdiğiniz Shounen Ana Karakteri

• Kullanılan toplam oy
    230
Luffy. Çocuğum gibi kerata. Bunda fazla seri takip etmememin de rolü büyük tabii.
Güven bana, hepsini izlesen dahi fikrin değişmezdi. :/
Anime, manga alemine adam akıllı girişim ilk One Piece ile olmuştu. Ondan sonra piyasada ne kadar ilgi gören beğenilen seri varsa silip süpürmüşümdür. Sayısını hatırlayamıyorum bile. Sabahlara kadar yeni başlanılan efsane bir seriyi okumanın tadı çok başkaydı. Ama hiçbir karakter bir Luffy etmedi gözümde.

Kamu spotu gibi fanlık yapmışım anasını satayım fark etmeden.
Yerim lan sizi, Eric Cartman kurban olsun size.:utan:

Bunu yazmak için geldim, şimdi uyumaya gidiyorum, Luffy reyiz rüyama gelir umarım.

Shonen serilerin en kötü yanı ana karakterlerin çoğunlukla birbirinin kopyası olması sanırım. Edward Elric ve Gon dışında güzel bir karakter gelişimi yaşayan çok az karakter var. Bu ikiliye ek olarak da Eren Yeager'ı eklemek istiyorum. Zira kendisi aslında değeri tam bilinmeyen bir ana karakter. Abartı falan diyen çıkacaktır ama seriyi takip edip de Eren'in karakterinin iç yapısını anlayan kişi sayısı cidden az.

Goku'yu severim. Lütfü, Naruto ve İchigo gibi onu koruyacam bunu koruyacam naraları atıp Allahu Ekber mod gezmiyor. O yüzden itici değil. Ve tabi ki Sakuragi Hanamichi :) Çok orijinal bir karakter. Çok severim. Onun dışında Eren diyebilirim. Onun da koruma içgüdüleri tavan ama en azından serideki konsept diğer shounenlere göre daha hayati ve ciddi olduğu için onun koruma içgüdüsü anlaşılabilir. Ek olarak ana karakter olmasına rağmen vıcık vıcık, cıvık cıvık ön planda değil. Neyse.. Diğer serileri izleyip okumadım. O yüzden şimdilik fikirlerim bu şekilde.

Üye silindi 1004

Açık ara ne olursa olsun Naruto'dur. Binlerce yıllık nefret çemberini kırmıştır. Diğer seçilmiş kişilerin bile yapamadığını yapmıştır Naruto. Eren gibisini bulursun. Luffy gibisini bulursun. Hepsini bulursun fakat Naruto gibisi yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık