Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Kötü

Asla karşılaşmak istemiyorum bununla dediğin kim ?

• Joker

Kullanılan: 35 48.6%
  • Twisty

Kullanılan: 1 1.4%
  • Chucky

Kullanılan: 5 6.9%
  • Pennywise

Kullanılan: 7 9.7%
  • Freddy

• Jigsaw

• Diğer

Kullanılan: 4 5.6%
  • Jason Voorhees

Kullanılan: 4 5.6%
  • Michael Myers

Kullanılan: 2 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    72
Farklı platformlardan altı ucube kötünün hangisini en fazla seviyorsunuz. Hepsi birbirinden cana yakın,seçkin ve değerli kötüler. Sizce hangisi ?
Joker

Yarasa kardeşimizin baş düşmanı.Bence Batman serisinin Batman'den daha çok öne çıkmış ismi.Hele hele Heath Ledger'ın muhteşem oyunculuğuyla zaten büyük olan karakter çok daha büyük bir karakere dönüşmüştür.Bombaları,silahı ve HAHAHAHAHAHA gülüşüyle fenomen bir arkadaşımız.
Twisty

American Horror Story'nin palyaçosu.İkici iş olarak çocuk kaçırma ve katillik yapıyor.Daha fazla detaya inmek istemiyorum spoiler vermekten çekiniyorum.
Chucky

Sanırım bir gün karşıma çıksa beni en çok tırsıttıracak karakter. Oyuncak katil.Hepsinden daha fazla manyak(şahsi düşüncem).Kız arkadaşı bilem var.Filmi izlemeniz ısrarla tavsiye edilir.
Pennywise

Stephen (King) abimizin en iyi işlerinden.O'nun kötüsü hem dizisi hem filmi var. Filmini baya sevmiştim ama dizisini daha izleyemedim ama en kötü oyunculuk bile Pennywise'ı kötü gösteremez.Çocukların palyaço fobisi yaşatacak arkadaşımız.
Freddy

Evet evet Elm sokağının Freddy'si.DİKKAT: Eldiven bıçağının gıcırtısı tüylerinizi diken diken edebilir.Rüyalarda gezen ve çocuk öldüren seri katil abimiz.
JigSaw

İlk üç filminin mükemmel geri kalanının kopyalamasyon olduğu hikayemizin baş kötüsü.Aslında ucube değil ama diğer ucubelerden geri kalır yanı yok.Diyeceğim o ki bu herifin eline düşmemek lazım yoksa son 10 dakikanızda iğrenç mi iğrenç ölmemek için yapabilecek birşeyiniz kalmıyor olacak.Gerçek ismi neydi hatırlayan var mı ?
Jason Voorhees

13. Cuma'nın kötüsü.
Michael Myers

NOT:Bir oy hakkı var konu açısından çok rağbet gören farklı kötüleri değerlendirebilir ankete alabiliriz.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık