Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Hokage

En sevdiğiniz hokage hangisidir?

• Senju Hashirama

Kullanılan: 69 24.5%
  • Senju Tobirama

Kullanılan: 64 22.7%
  • Sarutobi Hiruzen

Kullanılan: 18 6.4%
  • Namikaze Minato

Kullanılan: 59 20.9%
  • Senju Tsunade

Kullanılan: 12 4.3%
  • Hatake Kakashi

Kullanılan: 26 9.2%
  • Uzumaki Naruto

Kullanılan: 34 12.1%

• Kullanılan toplam oy
    282
Tobiramayi hiç sevmem. Hashiramaya verdim oyumu. Siralama yapacak olsam:
Hashirama, hiruzen, minato, naruto, tsunade, kakashi, tobirama. (Güç sıralaması değil sevdiğim hokage sıralaması)

Hashirama iyi adam ama fazla yumuşak.
Tobirama reistir ama gereğinden fazla sert. Madara ve uchiha kabilesinin konoha düşmanı olmasıda bunun düşünceleri ve tutumu yüzündendir.
Sarutobi'yi hiç sevmem. Orochimaru'nun yapmak istediğini bile bile gitmesine izin verdi, adam tüm dünyanın katledilmesine sebep oldu
Minato... Yondaime gerektiğinde shinobi öldürme iç güdüsüyle hareket eder. Gerektiğinde baba sefkatiyle yaklaşır.Benim gözümde gri bir karakter. En sevdiğim
Diğerlerini zaten genel olarak pek sevmem. Oyum Minato'ya

Kakashi neden hokage oldu bir türlü anlam veremedim.Obito falan filan tamamda saçma.Naruto hokage olana kadar tsunade takılsaydı kage olarak ne güzel , dağa maskeli şekilde kazımışlar birde.Hokage dediğin adam kimseden korkmaz , ilk önce adam ol maskeyi çıkar.

Hiruzen'i hiç sevmem, omurgasız herifin teki. Shinobi savaşlarının sebeplerinden biri bunun göz yumduğu Danzo'nun pislikleri, herif Danzo'ya ağzını açamamış resmen. Hokageliğe en çok yakışan olduğu için Tobirama. Adam katı, hiç öyle böyle demeyip kesiyor hesabı. Jutsuların yarısını bu bulmuş zaten. Karakter olarak Kakashi'yi daha çok sevsem de en iyi hokage denince aklıma Tobirama gelir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık