Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Dövüş Stili

İyi günler arkadaşlar. Gğnlerdir aklıöda olan bir konuyu açıyorum nihayet. xd

Sizin en çok hoşunuza giden dövüş stili hangisidir?

Biliyorsunuz OP'da bir sürü güç unsuru var. Haki, çeşit çeşit meyveler ve ek olarak silahlar gibi.

En güçlüyü sormuyorum tabii. En bğyü güç kimde değil benim sorum. Mesela Luffy ve Zoro Sanji'den daha güçlüdür ama Sanji'nin dövüş stili benim çok hoşuma gider ve favorimdir. Luffy çok güçlüdür ama gear 4 Boundman ile çok iyi bir görüntü sunmaz bana. Zıp zıp zıplamasını filan hoş bulmam ya da diğer şekilde formdan forma girip şeklinin değişmesini sevmem. Tabii gücü size çekici gelebilir bu da sizin zevkinizdir. :sapkali:

Ya da Zoro'nun 3 kılıç stilini sevmem. 3. kılıcı gereksiz bulurum. Bunu söylerken esprisine "Zoro ağzına alıyor eheheheh" gibi geyik amaçlı sığ bir yorumda bulunarak söylemiyorum. Gerçekten yakışmadığını düşündüğüm için söylüyorum. Yine de zevk. :sapkali:

Bana en çok Sanji'nin stili hoş gelir. Sadece tekme ile ve kıyafet olarak da takım elbise ile çok hoş bir stili vardır. Ne yazık ki aynı şeyi hayvani bir güç getirmesine rağmen suitli Sanji için söyleyemeyeceğim.

Tabii ben triodan bahsetsem de diğer tüm karakterler de buna dahil. Size dövüş stili en hoş gelen karakter hangisidir?

Üye silindi 1004

Usopp’un dövüş stili. Aklıma hep Joseph Joestar’ı getiriyor. Ayrıca klişe dövüşlerden sıyrılıyor.

Onun dışında da Zoro’nun tek kılıç şovları. Sade gösterişsiz ve oldukça estetik. Bunu yaparken de çoğunlukla Wado’yu kullanıyor. Daha da estetik hale geliyor.

Law’ın dövüş stiline bayılıyorum. Özellikle savaş alanını domine edip dövüşe dahil etmesi harika. Görsel şölen.

Genel olarak kılıç kullanımına dayalı dövüş stilleri hoşuma gidiyor.
Big Mom'un da tarzı güzel aslında. Yeri geldi mi yumruk atıyor, yeri geldi mi tutup fırlatıyor, yeri geldi mi kılıç kullanıyor, yeri geldi mi nesnelere ruh veriyor ve onları kullanıyor. Her şeyden var kadında. :D

Soru sadece Op içinse ;
Sanjinin dövüş stili bu üçlü arasında en estetik olanı bu açıdan Kizaru da sayılabilir.

Genel olarak;
Kılıç dövüşlerinde de daha sade tarzda olanlar hoş oluyor büyük hareketler dışında misal Gintoki'nin dövüş stili ya da Samurai Champloo karakterleri'nin dövüş stilleri göze daha hoş görünüyor.

Soru OP evreniyse Sanji'nin dövüş sitili baştan beri hoşuma gider. Dediğin gibi takım elbiseli elleri cebinde vs. DJ geldiğinde ilk başta hoşuma gitmemişti ancak daha sonra ayağını bir çırpında alevlendirmesiyle ona da ayrı bir hava kattı.

Zoro'nun dövüşünü seviyorum ama bende 3. Kılıç olayını sevmiyorum.

Meyve kullanıcılarından ise Law öne çıkıyor. Ope Ope + Kılıç olayı güzel. Ama Hawkins için aynı şeyi söyleyemicem.

Bir de şu var tabi

Teach'de o kadar iyi durmadı bu sitil.

Bir de Aokiji var Buz olayı basit gelebilir ama dövüşürken çok etkili ve göze hoş geşen şekilde kullanıyor.

Ayrıca

Soru sadece Op içinse ;
Sanjinin dövüş stili bu üçlü arasında en estetik olanı bu açıdan Kizaru da sayılabilir.

Genel olarak;
Kılıç dövüşlerinde de daha sade tarzda olanlar hoş oluyor büyük hareketler dışında misal Gintoki'nin dövüş stili ya da Samurai Champloo karakterleri'nin dövüş stilleri göze daha hoş görünüyor.
Bu kısma da katılıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık