Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Nefret Edilen Anime Karakteri

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    137
Tabiki de sakura :hhh:. Anket açmana hiç gerek yoktu MW. Ankete Sakura mı değil mi belirtiniz yazsaydın daha iyi olurdu aslında :D. Bu arada sasuke açıklamasında, Çağdaş'ın meşhur "Sasuke Gay'dir" yazısını eklesen çok daha açıklayıcı olurdu aslında... Bu arada anketinde hiç bir OP karakterine yer vermemiş olmandan bir tane de OP anketi geliceğini düşünüyorum :D. Veya var mı öyle bir konu?

sasuke gay'dir çünkü narsistdir.

sasuke gay'dir çünkü ilk öpüştüğü kişi naruto'dur (takımların seçildiği gün)

sasuke gay'dir çünkü ona aşık olan onca kız varken hiçbirine bakmaz itaçi der durur.muhtemelen ensest de seviyo.

sasuke gay'dir çünkü vadi deki naruto kapışmasından sonra naruto'yu yenip üzerini eğilmiştir sonrası çil çocuk ahlakı açısından kesilmiştir muhtemelen.

sasuke gay'dir çünkü oroçimaru gibi bi başka gay'in yanına gitmiştir.

sasuke gay'dir çünkü oroçimaru'yla birleşmeye sıcak bakmıştır.

sasuke gay'dir çünkü etrafında hiç kız bulunmaz hep saplarla takılır.

sasuke gay'dir çünkü suigetsu'yu çıplak görmekten hiç rahatsız olmamıştır.

sasuke gay'dir çünkü kendisine aşık olan ve hatta vermeye hazır olan karin'le hiç
ilgilnememiştir.

sasuke gay'dir çünkü jugo'ya senin hücren ben olucam tarzı sapıkça laflar etmiştir.

sasuke gay'dir çünkü kendisine aşık olan kızları öldürmekten çekinmez.

kısacası sasugay kesindir...

Kesinlikle Orihime.Bleach izlerken her Kurosaki-kun deyişinde az küfür etmemişimdir.Şimdi bile aklıma geldikçe deliriyorum.

Niye Tucker'a bu kadar kızıyorsunuz ki? Adam kendini bilime adamış. Keyfine, eğlence amaçlı kızına onu yapsa tamam derimde, Tucker'dan daha fazla kötülük yapmış karakterler var. Bu kadar abartmayın. :/

Niye Tucker'a bu kadar kızıyorsunuz ki? Adam kendini bilime adamış. Keyfine, eğlence amaçlı kızına onu yapsa tamam derimde, Tucker'dan daha fazla kötülük yapmış karakterler var. Bu kadar abartmayın. :/
Seriyi izlemedim. Ne yapmış bu tucker niye yapmış. Spoiler içinde yazabilirmisin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık