Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Nefret Edilen Anime Karakteri

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    137
benim bir listem var zaten
1-itachi
2-enel/zoro
3-levy
bunlardan sakura dışında izlediğim hiçbiri nefret edeceğim kadar batmadı gözüme. Sakura içinse çözüm basit "sağ ok tuşu"

edit: bu arada high school of death deki shido için fırsattan istifade tarikat kurmaya çalışmak kızlara sarkıntılık etmek gibi durumlar söz konusu ama sonunda tekmeyi yediği için o hırsı aldı anime üstümden :)

one piece den bir kişi bile olmaması ilginç, tüm karakterleri de çok seviliyor galiba :D
neyse usopp olsa ona verirdim ben de oyumu ama olmadığı için içlerinden tanıdığım ufak kesimden olan near a verdim. hiç sevemedim veleti.
bır de bu anketin en çok sevilen versiyonu açılsa çok daha güzel olurdu :D

Sakura Haruno,Nina EINSTEIN,Koichi SHIDO, Makoto ITOU,

+ olarak USOPP niye listede yok, kınıyorum seni Emre...
Usoppa gelene kadar akainu ve karasakal var.Onları bile koymadım.Türk forumlarında ve korsanfanda usoppa kin kusuluyor olabilir ama aslında usopp bir akainu etmiyor.Akainu etmeyecek tabii ace ecelinden gitmedi sonuçta :D

Roronoa Zoro

Op karakteri olmamasının sebebi bu kadar üst sıralarda olmamaları.Op anime olarak çok fazla izlenmemiş o yüzden diğerleri kadar öne çıkmıyorlar.Mesela nereye bakarsan bak L en sevilen anime karakteridir.Bazen lelouch istisna olabiliyor ama genelde L birincidir.Death note serisi dünyada çok popüler olduğu için böyle,anime bilmeyen bile duyup izleyebiliyor.Tabii d.note serisinde 2 karakterin kapışmasının yarattığı epik savaşta önemli bir etken.
Kardeşim One Piece forumundayız :D
Edit: Hani diğer herşeyi geçtim :D

Usoppa gelene kadar akainu ve karasakal var.Onları bile koymadım.Türk forumlarında ve korsanfanda usoppa kin kusuluyor olabilir ama aslında usopp bir akainu etmiyor.Akainu etmeyecek tabii ace ecelinden gitmedi sonuçta :D
Akaiunu'ya sadece bir kere sinir oldum.O da savaştan kaçan askerleri öldürdüğü zaman.Nefret edilecek bir karakter değil.Adam adaleti sağlamaya çalışıyor.Tabi bunu yaparkende çok katı kuralları var ama dediğim gibi nefret edilecek biri değil.2'inci olarak BB'de şerefsiz korsan görevini layıkıyla yerine getiriyor.Ondan da nefret etmem.:D
Ama usopp salağı geçen sayıda öle böle sinir etmemişti.

Konu sahibi hükümet yanlısı :/
Hiç Op karakteri yok :T

Kurabiyeden Anket olmuş , oy moy kullanmam .
Orochimaruyu koyacaktım koymadım sen ona dua et :artiz: Aizen bile vardı genel seyirci kitlesi asıl hükümet yanlısı olan,karakterden mi anlamıyorlar nedir genelde sevilen karakterlerden nefrette edilmiş.Mesela Luffy ilk 100 ismin hemen gerisinde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık