Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Nefret Edilen Anime Karakteri

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    137

Roronoa Zoro

@FurkyTurky
Bak ben azılı Berserk okuyucusuyum, Griffith denilen heriften(?) oldum olası nefret ederim, Tucker'ın yanına yaklaşamaz. Bu kadar net.
Yalnız One Piece'den adam yok. Sakazuki'yi, Enel'i sevmeyen çoktur. Onlardan da ataydın keşke 2 tane :D

Sylar

@FurkyTurky
Bak ben azılı Berserk okuyucusuyum, Griffith denilen heriften(?) oldum olası nefret ederim, Tucker'ın yanına yaklaşamaz. Bu kadar net.
Yalnız One Piece'den adam yok. Sakazuki'yi, Enel'i sevmeyen çoktur. Onlardan da ataydın keşke 2 tane :D
Sanırım 13. cildi henüz bitirdiğim için griffith'e olan öfkem çok taze. Hala küfrediyorum.

Unknown

Kesinlikle Usopp u atlamışsın eğer olsaydı Usopp bunda başarılı olurdu.

Buradakiler dışında ben Orihara Izaya'ya uyuz oluyorum Durarara serisinden :D diğer seçeneği olsaydı iyiydi.

@FurkyTurky
Op karakteri olmamasının sebebi bu kadar üst sıralarda olmamaları.Op anime olarak çok fazla izlenmemiş o yüzden diğerleri kadar öne çıkmıyorlar.Mesela nereye bakarsan bak L en sevilen anime karakteridir.Bazen lelouch istisna olabiliyor ama genelde L birincidir.Death note serisi dünyada çok popüler olduğu için böyle,anime bilmeyen bile duyup izleyebiliyor.Tabii d.note serisinde 2 karakterin kapışmasının yarattığı epik savaşta önemli bir etken.

Sakura Haruno,Nina EINSTEIN,Koichi SHIDO, Makoto ITOU,

+ olarak USOPP niye listede yok, kınıyorum seni Emre...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık