Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Korkutucu/Zalim Korsan Tayfası

En Korkutucu / Zalim Korsan Ekibi?

• Kullanılan toplam oy
    100
Burada dalga geçtiğin adamlar şu ankettekilerin çoğundan sağlam, kaldı ki görende Dof ailesini Luffy ve hasır şapkalar tek yendi sanacak. Buradan tek Sugar bile diğer tayfa üyelerinin çoğunu tokatlar. Neyse benim ağzımı açtırma..
Sugar bile dediğin karakter serideki en bug meyveye sahip. En güçsüzleri gibi yazmışsın Dof korsanları arasında ama kendisindeki meyfe Dof korsanlarınıda tekler. Neyse benim ağzımı açtırma..

Burada dalga geçtiğin adamlar şu ankettekilerin çoğundan sağlam, kaldı ki görende Dof ailesini Luffy ve hasır şapkalar tek yendi sanacak. Buradan tek Sugar bile diğer tayfa üyelerinin çoğunu tokatlar. Neyse benim ağzımı açtırma..
Bunların hiç biri dediğime karşıt argümanlar değil. Yarısından fazlası tek yedi bunların. Seride bir tayfaya düşen en yüksek orandır heralde.

Yerine göre değişir mesela Shanks'ın damarına basarsan adam bu listedekiler gibi oyalanmadan tereddütsüz işini bitiriyor. Diğerleri hapse filan atıyor, zaman geçiriyor konuşuyor filan. Hele Blackbeard çal çene...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık