Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Karizmatik Kel

Hiç bakmadan saitama dedim ama bu resim ne la?
5 Dakika içinde doğru düzgün bir resmiyle geliyorum :D
Yukarıya atmıştım en karizma resmini, görmedin sanırım. :/

Karakterleri zaten bildiğiniz için resim seçerken çok kasmadım. Yoksa Yamaji'nin resmi çok fena, çaktırmayın, selfie alırken gözü kapalı çıkmış gibi duruyor. :(

Bir şey keşfettim sen niye bize durmadan kaslı adam seçimlerine zorluyorsun :T
Kel , Tekme , delici saldırı , bandajlı ... :/ Konu başlıkları hep " karizma , kel , hızlı .. " :W

Bir şey keşfettim sen niye bize durmadan kaslı adam seçimlerine zorluyorsun :T
Kel , Tekme , delici saldırı , bandajlı ... :/ Konu başlıkları hep " karizma , kel , hızlı .. " :W
Erkek değil misin yoksa sen? :eek: Şu hep lisede mahalle kavgaları yerine kızlarla takılan çocuk sen miydin yoksa? :eek:

Yamamoto ve Dutch arasında kaldım ama Dutch hakikaten şekil.Yamamoto dövüşmeye başlayınca kasıp kavuruyor ama bu adam olağan halinde bile lanet olası karizmatik bir zenci dostum :D Karakterde çok sağlam ve esaslıdır hani boş değildir derin adam.

Mahir eline sağlık iyi çalışıyorsun valla bugünde ankete doyduk.:good: Bende akşama bir konu planlıyordum ama en iyisi yarına saklayım yığılma olmasın.Sonra anketsizlikten kıvranıyoruz manga çıkmayınca :D

Croco-Boy

Burdaki en karizmatik kel Jura'dır. ama farklı animelerde daha karizmatik olanlar vardır bence.

Playboyum ben :cool:
DUrmadan kaslı erkek seçtiriyorsun ayıp olmasın diye oy atıyoruz :W
Yeter artık bunaldım. Nedir bu yahu :/ Biraz bayanlı anket aç . :T
Bir sonraki konu senin için gelecek. ;)

Ankete dahil etmediğim kel karakterlerden bazıları şunlar;

Jackal Kuwahara

Jet Black

Piccolo

Kupa

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık