Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En iyi Mentor

En İyi Mentor/ Usta Kim?

• Kullanılan toplam oy
    181
Kastettiğin şey bu seride olmaz zaten. Korsan serisi, ortak amaç kral olmak. :D
Sadece bunu yapacakları yöntemleri bulmaları gerekiyor. Rayleigh, Luffy'nin cevaplarını sevdiği için eğitimden geçiriyor. Keza Mihawk, Zoro'nun iradesini beğenmesi. One Piece'de tam anlamıyla mentor bulunmaz bence çünkü bağımsız karakterler hiç işlenmedi. :)
One Piece'deki karakterler için usta tanımı daha doğru zaten. Mentor biraz akıl hocalığına da giriyor.

Hiluluk çok geniş kapsamlı mı Zeff i bile koymadım. Tamam iyi hoş geçmişleri varda mentorluğa girer mi bilemedim yani tartışılır.
Chopper'ın akıl hocası, belli noktada ustası. Bence direk girer. Hatta anketteki çoğu isimden daha çok girer. Ama tabii herkesi aklında tutamazsın, anketteki isimler yeterli.

Chopper'ın akıl hocası, belli noktada ustası. Bence direk girer. Hatta anketteki çoğu isimden daha çok girer. Ama tabii herkesi aklında tutamazsın, anketteki isimler yeterli.
Kureha sanki daha çok hocalık yaptı gibi Chopiye ama bilemedim yani .s genelde gözümüze batan hocaları alayım dedim, yani sonuçta 2 yıllık bir süreci düşündüm. Bu arada Garp istisnada amaç o yöndeydi ama tabi sizde doğru diyorsunuz.

Kureha sanki daha çok hocalık yaptı gibi Chopiye ama bilemedim yani .s genelde gözümüze batan hocaları alayım dedim, yani sonuçta 2 yıllık bir süreci düşündüm. Bu arada Garp istisnada amaç o yöndeydi ama tabi sizde doğru diyorsunuz.
Anladım, dediğim gibi herkesi aklında tutamazsın. Ben de çok bu tarz konu açtığımdan bana da deniliyordu "Şu, bu neden yok." diye. Garp'a oy verdim evet, ama o da tam mentor değil Coby için. Ama Coby'i bir hurda olarak aldı adam, vura vura elmas çıkardı. Geleceğin amiralini yetiştiriyor diye düşündüm. :D

Anladım, dediğim gibi herkesi aklında tutamazsın. Ben de çok bu tarz konu açtığımdan bana da deniliyordu "Şu, bu neden yok." diye. Garp'a oy verdim evet, ama o da tam mentor değil Coby için. Ama Coby'i bir hurda olarak aldı adam, vura vura elmas çıkardı. Geleceğin amiralini yetiştiriyor diye düşündüm. :D
Garp bence mucize yarattı hocadir. Ama arka planda kalan böcek adamı çok eziyorsunuz. :D

Heracles Dragonu geçmiş haahhaa :oleyo2: @ch3rl0b11n
En baştan öndeydi, Dragon kısa süreliğine önüne geçebildi sadece. Heracles'n>All :cool:

One Piece'deki karakterler için usta tanımı daha doğru zaten. Mentor biraz akıl hocalığına da giriyor.
Akıl hocalığı da yapıyorlar aslında. Iva hariç. O doğrudan eğitmiyor bile. :(

Zeff olmalıydı ama bu konuda. Büyük kayıp. Zeff tam anlamıyla bir mentor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık