Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Bu seride bildigim birşey varsa tabiki istisnalarda vardır ilk gösterilen en zayıfıdır Yonkou içinde böyle Amiraller içinde böyle Shanks hala gücü gösterilmedigi için Shanks en güçlüsüdür.Gösterilme derken detaylı olarak diyorum.Sıralama şöyle Shanks>BB>Kaidou>Big Mom Amirallerde Akainu>Kizaru>Aokiji

Bu seride bildigim birşey varsa tabiki istisnalarda vardır ilk gösterilen en zayıfıdır Yonkou içinde böyle Amiraller içinde böyle Shanks hala gücü gösterilmedigi için Shanks en güçlüsüdür.Gösterilme derken detaylı olarak diyorum.Sıralama şöyle Shanks>BB>Kaidou>Big Mom Amirallerde Akainu>Kizaru>Aokiji
yonkou lardan ilk beyazbıyık gösterilmedi mi?

BM bir iki adım sıyrılır bence. Kadını ne kadar güçlü tasarlamışsa düşünme yetisini elinden alıyor.

Kaido ve Teach ise en güçsüz 2li gibi duruyor BM arkasından shanks gelir bana göre.

Bu durumda en güçsüz amiral olan Aokiji, ilginç bir şekilde Sakazuki ile 10 gün denk bir şekilde dövüşebiliyor. Aokiji'den güçlü olan Kizaru'nun ise Akainu'yu alabilme ihtimali olmasına rağmen Akainu'dan güçsüz ? Değişik :)

Konuyu her gördüğümde inatla yazıyorum. Direkt mangayı inkar ediyorsunuz, yapmayın. Yonkou'lardan biri en kötü ihtimalle Kaidou'ya denk çıkabilir. Ama o kadar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık