Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
İlla aralarında en güçlü olmak zorundamı ?

Bence denkler hepsi,Teach daha yeni o geçebilir hepsini.

Kaido da olumsuz oldgu için yenilmez.

Shanks kolunu editör yüzünden kaybetmemiş miydi öyle birşey hatılıyorum cok güclü diye böyle bir şey yaptımıştı odaya.
Yanlışmi hatırlıyorum.?

En güçsüzü Bm o kesin de artık(gücünden dolayı değil).Kadın hamile gibi aşerip duruyor, bir yonkou ile kapışsa aşermesi kesin tutar.Amirallerin 10 gün dövüştüğü yerde yonkoularda 15-20 gün arası kapışır herhalde.Kadın günde bir kesin aşeriyor, öteki yonkular bunun içinden geçer bu durumda.
En güçlüsü Kaido, mangaka şüpheye yer vermemek için havada karada denizde ki en güçlü varlık demiş.
En potansiyelli Bb.Hayvan gibi meyveleri ve bir o kadar da dayanıklılığı var.
Birde bu canavarlar arasında meyvesiz ,normal insan boyunda, çolak bir adam var.Sırf karizma ve beklentiler yüzünden herkesin gönlündeki en güçlü adam.Ama harcatıcak mangaka onu Bb’ye :sapkali:

Mangaka bile söylemiş teke tek Kaido ile baş edemezsin diye o yüzden Kaido ha eğer tayfasına vurursak işi en güçlü Yonkou Shanks olur çünkü tayfasında bir kişide şeytan meyvesi var hepsi haki ustası ve çok güçlüler o yüzden sıralamam:

1) KAİDO
2) SHANKS
3) BİG MOM
4) KARASAKAL( Neden bu sırada sorarsanız bence hala bir Yonkou ile teke tek kapışacak tecrübeye sahip değil )

Assolistler en son çıkar. Yani olayını hala tam olarak bilmediğimiz 2 yonkou kaldığına göre en güçlüsü ya Shanks ya da Teach çıkacak. Burada sorun, en sona kim kalacak henüz o belli değil. Ben Shanks kalacak diye düşünüyorum. Luffy Shanks'ı geçip kk olacak. Burada geçmekten kasıt dövüşüp yenmek olmayabilir. Bir şekilde geçtiğini gösterecek ama nasıl olacak bekleyip göreceğiz.
Uzun lafın kısası bence en güçlü yonkou Shanks.:good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık