Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Kaido'dan önce en güçlü anılan adamla denk dövüşen kişiler var,
Mangaka seri başından bu yana Karasakal'a oynuyor ve onu Kaido'dan da sonraya bırakmış,
Seride IM diye bir karakter tanıtıldı kimsenin varlığından haberi yok,
Serinin ana karakterinin mentoru Shanks ve bu adamı daha önce durdurmuş,

Ama dengi veya ondan güçlüsü olamaz.
IM konumuzla alakasız. Durdurmak ve birinden güçlü olmak farklı şeyler. Denk dövüşmek de değil sorulan soru. En güçlü Yonkou şu an için Oda onaylı bir şekilde Kaido'dur. Oda Kaido için güçlü canlı diyor, sen hala Karasakal'ı Kaido'dan sonraya bırakmış diyorsun. Seri sonunda Luffy'nin en güçlü rakibi kim olacak sorusu değil ki bu, Karasakal'a oynuyor seri başından beri gibi bir cevap veresin. Shanks desen nasıl durdurduğunu bilmiyoruz. Kel alaka laflar etmişsin kusura bakma.

IM konumuzla alakasız. Durdurmak ve birinden güçlü olmak farklı şeyler. Denk dövüşmek de değil sorulan soru. En güçlü Yonkou şu an için Oda onaylı bir şekilde Kaido'dur. Oda Kaido için güçlü canlı diyor, sen hala Karasakal'ı Kaido'dan sonraya bırakmış diyorsun. Seri sonunda Luffy'nin en güçlü rakibi kim olacak sorusu değil ki bu, Karasakal'a oynuyor seri başından beri gibi bir cevap veresin. Shanks desen nasıl durdurduğunu bilmiyoruz. Kel alaka laflar etmişsin kusura bakma.
Ortada bir kurgu gerçeği var ve bu bir battle shounen. Ben Karasakal'ın şu an Kaido'ya denk ya da daha güçlü olabileceğini düşünüyorum. Çok sağlam da göstergeler var buna dair. Gerek kurgu, gerek seri içi. Karasakal bu serideki ana kötü adamlardan biri ve şu an "en güçlü"iki meyveye sahip bir Yonkou. Ve buralara 1-2 yılda tırmanmış biri Kaido'yu geçmediğine ya da geçemeyeceğine dair kesin bir şey yok. Gelip farklı görüş sunanlara saygısızlık edip sonra kel alaka bilmem şu bu diyorsun. Kel alaka değil işte bakış açımı söylüyorum.

Mangaka'nın Kaido>Diğerleri demesi bir şey ifade eder mi? Eder. Ancak Buggy Kaido'dan daha güçlüdür denmiyor burada. Belirli bir mantık çerçevesinde, Karasakal ve Shanks'ın ona denk olabileceği söyleniyor. Ki büyük ihtimalle de bu ikisi denk. Beyazsakal'ın en güçlü olup ona denk Roger gibi birisinin olabilmesi gibi.

Son düzenleme:
Ortada bir kurgu gerçeği var ve bu bir battle shounen. Ben Karasakal'ın şu an Kaido'ya denk ya da daha güçlü olabileceğini düşünüyorum. Çok sağlam da göstergeler var buna dair. Gerek kurgu, gerek seri içi. Karasakal bu serideki ana kötü adamlardan biri ve şu an "en güçlü"iki meyveye sahip bir Yonkou. Ve buralara 1-2 yılda tırmanmış biri Kaido'yu geçmediğine ya da geçemeyeceğine dair kesin bir şey yok. Gelip farklı görüş sunanlara saygısızlık edip sonra kel alaka bilmem şu bu diyorsun. Kel alaka değil işte bakış açımı söylüyorum.

Mangaka'nın Kaido>Diğerleri demesi bir şey ifade eder mi? Eder. Ancak Buggy Kaido'dan daha güçlüdür denmiyor burada. Belirli bir mantık çerçevesinde, Karasakal ve Shanks'ın ona denk olabileceği söyleniyor. Ki büyük ihtimalle de bu ikisi denk. Beyazsakal'ın en güçlü olup ona denk Roger gibi birisinin olabilmesi gibi.
Kel alaka alakasız demek. Saygısızlık ettiğimi düşünmüyorum. Senin Karasakal çıkarımın serinin ilerleyen zamanlarında geçerli olabilir. Ben Kaido'ya kimse rakip olamaz demiyorum. Birebirde denk dövüşebilenler tabi ki vardır ya da tayfalarıyla beraber bir oluşum olarak denktirler. Birebir dövüşte de her zaman daha güçlü olan kazanacak diye birşey yok. Dövüşü etkileyen birçok faktör olabilir. Ancak Kaido şu an itibariyle en güçlü canlı. Bunun eğip bükecek bir yanı yok. Başkalarının ona denk olması birşey ifade etmez yani. Bu yüzden kel alaka. Anlatabiliyor muyum?

Ben henüz BB olduğunu düşünmüyorum. Bence henüz üçüncü meyveyi yemedi ve Kaido'nun meyveyi yiyerek paramecia + zoan + logia üçlüsünü tamamlayacak. Belki çoktan bir zoan yemiştir ama Kaido'nun meyveye çökeceğini düşünüyorum ben.
O çökme olayı bir kere olur ya ikinci bir WB vakası olmaz. BB değişik bir adam taaa Ace zamanları bile Shanks çok tehlikeli diyordu. BB ile Shanks arasında geçmişte bir şey olmuş ve BB bunun gözünü çizmiş. BB diğer yonkoulardan çok farklı kulvarda ...

Bu arc'tan sonra Luffy olur. Diğerlerine göre daha tecrübesiz olduğu için yine de sıkıntı çeker. Ama güç olarak Luffy alır tepeyi. Zoro da en güçlü 2. sağ kol olur herhalde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık