Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En güçlü Logia

Karanlık özellikle savunma yönü açık bırakılmış bir meyve olmasına rağmen "karanlığın üstün savunmasından" bahsedenler var ilginç,
Birde birden fazla meyve kullanma olayı karanlıkla özdeşleştiriliyor ama bence bu olayın Teach'in kendi yeteneği olması daha olası bir ihtimal,

Elektrik öldürmüyor ama Akainu dışında göz önündeki bir karakteri öldüren başka biri var mı?(ki Akainu bile Ace ve Beyazsakal dışındaki kişileri öldürme konusunda nedense sıkıntı yaşıyor), ayrıca kaldı ki bana lazerle vurularak yada donarak ölen birini gösterin, madem bunlar ölüm saçan meyveler,

Diğer bir konuda elektrik ve hız olayı, elektrik ışık gibi hızlı hareket etme yeteneği vermiyor direkt olarak "ışınlanma" yeteneği veriyor (anında adanın diğer ucuna gitmek gibi)..

Buzla Jaguar D.soul ü ne hale getirdiğini gördük Luffyi çok rahatça öldürebilirdi Jozun kolunu kırdı buzla buzun diğer meyvelerden farkı yakaladımı kurtuluşu olmaz üstelik adam deniz kara her türlü ortamda savaşacak gücü elde eder bu meyveyle çok avantajlı
edit:karıştı isko:D

Buzla San Juan volfu ne hale getirdiğini gördük Luffyi çok rahatça öldürebilirdi Jozun kolunu kırdı buzla buzun diğer meyvelerden farkı yakaladımı kurtuluşu olmaz üstelik adam deniz kara her türlü ortamda savaşacak gücü elde eder bu meyveyle çok avantajlı
san juan wolf derken?jaguar d. saul demek istedin sanırsam

Enel, belki de seride en iyi Kenbonshoku Haki kullanan kişi. Kullanan üzerinden meyveleri değerlendireceksek, Enel'in bu listedeki herhangi birini yenebileceğini hiç sanmıyorum.

Katsura

Şimdi meyve yiyen şahsiyetleri bir kenara bırakırsak yami yami no mi fazla iş yapmaz verin bakalım o meyveyi sıska güçsüz bir adama hiçbir şey yapamaz acıyı fazla almasıda çabası ancak o meyve teach gibi hayvanların elinde mükemmel bir meyve olur diğerlerinde bu durum yok gibi birşey belki moku moku no mi oda saldırı bakımından fazla çeşidi olmadığı için ama dediğim gibi diğer meyveler en güçsüz bir adamda bile iyi iş yapar bu meyveler arasından hie hie no mi deniz dezavantajını ortadan kaldırmasıyla magu magu no mi ise aralarında en teklikeli meyve olmasıyla dikkat çekiyor ama ben magu magu no mi ye oyumu verdim saldırı yapmayıp kendini magmaya dönüştürmek bile adamı saldırırken iki kez düşündürmesi sebebiyle

Kişiler üzerinden değil de direk meyve olarak düşünürsek Goro Goro No Mi derim yoksa o meyve daha adam gibi birinde olsaydı potansiyeli çok yüksek olan bir meyve saldırı değeri düşük denmiş kimseyi öldürmüyor denmiş ama tek bir vuruşta (Luffy) hariç hareket edebilen yok. Aslında 1 milyon volttan sonra canlı çıkabilecek adam yok bu konu da ODA ile ilgili. Onun evreni onun kuralları :)

Kişiler üzerinden değil de direk meyve olarak düşünürsek Goro Goro No Mi derim yoksa o meyve daha adam gibi birinde olsaydı potansiyeli çok yüksek olan bir meyve saldırı değeri düşük denmiş kimseyi öldürmüyor denmiş ama tek bir vuruşta (Luffy) hariç hareket edebilen yok. Aslında 1 milyon volttan sonra canlı çıkabilecek adam yok bu konu da ODA ile ilgili. Onun evreni onun kuralları :)
Anlatmak istediğim, El Thor gibi bir saldırıdan sonra bile Sanji hala yürüyüp konuşabiliyorsa. Jozu ayarı adamları o saldırı gıdıklamaz bile.

yami yami gercekten dehset verici bir meyve ama standart bir kullanıcıya iki logiayıda yedirsek mesela usopp :D

bu sartlar dahilinde adilane bir yaklasımda,goro goro,magu magu ve yami yami 3 de korkunc özellikler katar ama ben en güclü için oyumu magu magu no miye veririm.

olayın bir kere savunma yönü var.haki ve kariosekiyi saymazsak(cünkü bunlar tüm logialara vurmanı saglıyor),mesela üst düzey bir kılıc kullanıcısı,eger yeterince hızlı olursa,yami yami kullanıcısına zarar verebilir herhangi bir dalgınlık anında ama,magu magu nomi savunma olarak sadece saldırıyı karsılamıyor hasarda veriyor ve bu özelligiyle hie hie no miyle birlikte en korkunc seytan meyvesi bence ki hasarı ölüm ;)

saldırı yönüne gelirsek,raigou modundaki enelin en güclü yıldırım saldırılarını,ryusei kazanla kıyaslarsak yine magu magu no mi agır basıyor.yami yami no minin olayı herseyi karanlıga cekmesi ama usoop gibi bir adam seytan meyvesini iptal edip vursa ne olur ? teach hayvan oldugu için meyve tam ona göre.

gel gelelim meyve calma özelligi yami yami no miyi essiz kılıyor.ve burda diger tüm meyveleri eziyor.

hepsini üst üste koyarsak yami yami no mi ve magu magu no mi birincidir.ama ben en güclü meyveyi yiyecegim deseydim magu magu no miyi isterdim.cünkü kullanıcılar hesaba katılmıyor ve 3.de goro gorodur onun kattıkları;özellikle de ses dalgalarını alabilme ve kalbi yeniden canlandırmada essiz özellikler:good:

baran

ben yami yami no mi nin meyve çalma özelliginin sadece teori oldugunu sanıyordum ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık