Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En güçlü Logia

Bana Sorarsan en sağlamı MAGU MAGU NO'dur. Karanlık ile çekim yaptığında gider ayak bir göm lav yumruğunu adama yamultur. Ki Ace alev mızrağını soktuysa lav yumruğu hayli hayli girer. Sonra Çeken av konumu düşer. Bana göre MAGU MAGU NO Mİ'dir. Sonrasında pika pika devamında goro goro gelir.

Pika Pika no mi'nin hızdaki dezavantajı yanlış bilmiyorsam kendini yansıtman lazım tarzı bir şeydi. Goro goro da böyle bir şey yok diye hatırlıyorum yanlışsam affola.

Goro Goro no mi niye bu kadar ezildi anlamadım tamam öldüremiyorda hemencicik ayağa kalkamıyorlar ki.Ayrıca olmadığı bir yere bile yıldırım gönderiyor sonra tüm ülkenin üzerine bile yıldırım düşürtürüyor bu meyve.Enel kullanamadı belkide eğer bunu korsan biri kullansaydı daha iyi kullanırdı çünkü hep savaşıyor korsanlar Enel bir adada tıkanmış kalmış.Meyve güzel gücü güzel ama en güçlüsü olmasa bile en zayıflarından değildir bence.Ayrıca hızıda var meyvenin ama Enel kullanamıyor işte.

Goro Goro no mi niye bu kadar ezildi anlamadım tamam öldüremiyorda hemencicik ayağa kalkamıyorlar ki.Ayrıca olmadığı bir yere bile yıldırım gönderiyor sonra tüm ülkenin üzerine bile yıldırım düşürtürüyor bu meyve.Enel kullanamadı belkide eğer bunu korsan biri kullansaydı daha iyi kullanırdı çünkü hep savaşıyor korsanlar Enel bir adada tıkanmış kalmış.Meyve güzel gücü güzel ama en güçlüsü olmasa bile en zayıflarından değildir bence.Ayrıca hızıda var meyvenin ama Enel kullanamıyor işte.
Çok uzak mesafelerden güçlü yıldırımlar atabiliyor hem de adrese teslim. Birde 1-1 de 200 bin voltu yiyipte ayakta kalabilecek adam sayısı az.

pika pika ve goro goro no mi en hızlı meyvelerdir. saldırı gücü en yüksek olan ise bence magu magu no mi dir. ama yami yami no mi nin sınırsız çekim gücünün olması, kara delik çıkartması, dokununca meyve gücünü iptal etmesi felan bana göre yami yami no mi yi en iyi logia yapıyor.

Bire bir vs'de en güçlü meyve bana göre Yami Yami no mi'dir.Muhteşem bir savunma dışında rakibinin meyve gücünü iptal etme ve meyve güçlerini alabilme gibi çok önemli özellikleri var.
Ama yıkıcı güç olarak Magu Magu no mi'nin önüne geçemez bence hiç bir meyve.

Yami Yami diyorsunuz Karasakl meyveyi araştırmış çok iyi kullanıyor diyorsunuz ayrıca çok sağlam savunması var diyorsunuz peki nasıl oluyorda 2y öncesi karasakal amiral yenemiyor ya karasakal ezik yada meyvesi güçlü değil amirallerinki kadar bence 2.si daha doğru

Teach'in nasıl bir şerefsiz olduğunu herkes biliyor.Adam her şeyi planları üstüne yapıyor ve gerekmedikçe de kapışmıyor.Sakazuki'den kaçtı çünkü planına uygun değildi.Zaten kendisi de 'şimdi bunu istemiyorum' gibi bir şey söyledi.Ama 2y sonrası karşılaşırsa herhangi bir amiralle acımaz.Öldürür.

Yami Yami diyorsunuz Karasakl meyveyi araştırmış çok iyi kullanıyor diyorsunuz ayrıca çok sağlam savunması var diyorsunuz peki nasıl oluyorda 2y öncesi karasakal amiral yenemiyor ya karasakal ezik yada meyvesi güçlü değil amirallerinki kadar bence 2.si daha doğru
Tabiki kullanıcının eksikliği o. Şimdi Wb yese o meyveyi amiralden kaçacak mıydı? Kişilik meselesi biraz.

Kumanın meyvesi ne kadar abartıysa Kizaru ve enelinki de o kadar gücü düşürülmüş. Meyvenin hakkı verilse o ikisini indirecek adam yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık