Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En güçlü Logia

Şimdi yami yami çok müthiş bir meyve kabul ama bayağı bi eksiside var. Saldırı gücü hemen hemen hiç yok. Kara delikten başka saldırısını görmedik oda güçlü bir rakip karşısında ne kadar etkili olur şüpheli. Ayrıca meyve her türlü darbeyi içine alıyor hemde daha fazla bi kuvvetle. Bu çok kötü kullanıcı açısından. Bana göre magu magu en güçlü logia meyvesidir. Saldırı ve savunmayı aynı anda yapmana olanak sağlayan çok güçlü bir meyve. Hakili saldırılar hariç zayıf noktası yok. Hangisi daha çok avantaj sağlar diyorsan yami yami. Büyük ihtimal BB'nin meyve avcılığı yapabilmesinin nedeni yami yami ve aynı anda iki meyve kullanmana olanak sağlıyor. Ama tek başına en güçlü olamaz.

kesinlikle yami yami. gelmiş geçmiş en güçlü meyvedir. Saldırı gücü belki yetersizdir. ama defansı süperdir. + çekime kapıldığın an meyve gücün iptal olur. çok güçlü bir adamsan kodummu oturtursun. ki bb de öyle. yami yami çok fena ya.
Hayır. Çekime kapılsan bile, kullanıcı seni eliyle tutmadığı sürece gücün iptal olmaz. Eli hariç neresine dokunursan dokun, meyve gücün yerinde kalır.

Teach'in meyvesi bana göre en güçlüsü, çünkü fazladan meyve alma hakkı veriyor,
iptal etme özelliği, kairoseki etkisi ile aynı şey o özelliği pek abartılcak birşey değil bence kaldı ki b.haki ile gerçek vücududa yakalayabiliyorsun zaten ancak rakibin dengesini bozarak sana doğru gelmesini sağlamak, dengesini bozmak ve kaçmasını imkansız kılmak bence daha özel bir güç, sınırsız çekim gücü.
Rakibinde k.haki'de olsa, ışık hızındada olsa, black hole yada kurouzu yaptın mı sana doğru geleceğini biliyorsun kaçışın olmuyor ha bu sırada darbede yiyorsun ve savunmanda kabak gibi ortada, fazla acıda alıyorsun orası ayrı, gülü seven dikenine katlanır.
Vücut normal halde kalsa bile, etrafını karanlıkla sardığı zaman saldırı almıyor. O açığı o sayede kapatabiliyor.
Etrafını karanlıkla kapladığı yer animede var, mangada öyle bir sahne geçmiyor.

Ben , Yami Yami no mi yesem çokta güçlü olmazdım. Mera Mera no mi'den daha güçlüsü var. Suna Suna no mi , çok güçlüde olsa büyük bir dezavantajı var. Magu Magu no mi , sadece yıkıcı güçten ibaret , çokta fazla bir getirisi yok. Hie Hie no mi'de aynı şekilde güzel ve güçlüde olsa çokta büyük bir avantajı yok. Yıkıcı gücüne göre en güçlüsü Magu Magu no mi'de olsa Pika Pika no mi ve Goro Goro no mi çok daha iyi ve avantajlı logialar. Dediğim gibi karakterleri değil meyveleri kıyasladığımızda en güçlüsü büyük bir dezavantajı olmayan , kullananı kim olursa olsun büyük bir hız veren ve yıkıcı gücü muazzam olan( yıkıcı gücü daha iyi olanlar var ama sadece bu yönü ölçü olmamalı.) PİKA PİKA NO Mİ'dir.

Teach'in meyvesi bana göre en güçlüsü, çünkü fazladan meyve alma hakkı veriyor,
iptal etme özelliği, kairoseki etkisi ile aynı şey o özelliği pek abartılcak birşey değil bence kaldı ki b.haki ile gerçek vücududa yakalayabiliyorsun zaten ancak rakibin dengesini bozarak sana doğru gelmesini sağlamak, dengesini bozmak ve kaçmasını imkansız kılmak bence daha özel bir güç, sınırsız çekim gücü.
Rakibinde k.haki'de olsa, ışık hızındada olsa, black hole yada kurouzu yaptın mı sana doğru geleceğini biliyorsun kaçışın olmuyor ha bu sırada darbede yiyorsun ve savunmanda kabak gibi ortada, fazla acıda alıyorsun orası ayrı, gülü seven dikenine katlanır.

Etrafını karanlıkla kapladığı yer animede var, mangada öyle bir sahne geçmiyor.
441 sayfa 24 ve 25'e bakarsan, Teach'in o saldırıdan kayıpsız çıktığını görürsün. O türde bir savunması olmasa, yerde kıvranıyor olurdu.

Yami Yami no mi diyenlerede , kullanıcısı Teach değilde başkası olsa , hemen hemen Kaku'nun zürafa meyvesi kadar fayda sağlardı demek istiyorum. (2 kat acı , yapmayın allah aşkına)

Uçan_Terlik

Ben pika pika dedim hız olayı çok büyük rol oynuyor yakalayamazsan vuramazsın. :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık