Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

En Güçlü 5.Korsan?

'Teori, İnceleme, Tartışma' forumunda Cavitq11 tarafından 8 Eki 2016 tarihinde açılan konu

?

Sizce kim ?

1. Wevil

5.2%
  2. Mihawk

37.7%
  3. Marco

11.0%
  4. Doflamingo

2.6%
  5. Ben Beckman

10.1%
  6. Jack

0.9%
  7. Shiryuu

1.2%
  8. Rayleigh

17.7%
  9. Luffy

13.6%
  1. King Leader of CP.0

King (Leader of CP.0)
    Mesaj Sayısı 2,929
    Üyelik Tarihi29 Kas 2014
    İyide hakkında hiçbirşey gözükmemiş. Tahmin yapıyoruz. Bence yonkolardan güçsüzdür sence değildir. İleride görürüz demekten başka birşey gelmez elimizden

2. Aiden Sahiden

Aiden (Sahiden)
    Mesaj Sayısı 7,144
    Üyelik Tarihi21 Eyl 2016
    Weevil nasip olsa da Marco'yu teklese keşke :gamyon: o zaman onu düşünebilirdim. Gerçi Oda yedirmez maviş kuşu.

3. Eric Cartman Screw you guys! I am going home.

Eric Cartman (Screw you guys! I am going home.)
    Mesaj Sayısı 7,702
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015

4. dX Başarısız ve başarısız olmaya devam edecek üye

dX (Başarısız ve başarısız olmaya devam edecek üye)
    Mesaj Sayısı 4,573
    Üyelik Tarihi6 Nis 2019
    Aokiji.

5. FistofLove (Üye)
    Mesaj Sayısı 70
    Üyelik Tarihi9 Haz 2018
    Yazarın kendi sbs demecinde Roger-Garp-WB'ye ayarı denen biri Shiki. Yonko level bir adamdan "ne çıkacak" denmesi komik. Bir şey çıkmayadabilir elbette ancak ben 4 yonkonun en güçlü 4 korsan olduğu fikrinin yanıltıcılığından bahsediyorum. Bir sürpriz çıkar bir bakarız öyle değilmiş yani.

Sebep ? Sen dedin diye mi ?

OP'de denge var sanki :D Dengeler bozulalı yıllar oldu.

Big Mom'ı sorgulamamı konuyla alakasız mı buluyorsun ? Yoksa bunu yapıyor olmam rahatsız mı ediyor ? Soruyu ne şekilde sorduğunu anlayamadım. Düzgün yazarsanız sevinirim.

Resmiyet ile gerçekler her zaman birbirini tutmayabilir. Luffy'nin konumu Mihawk'dan üstün ama gücü öyle mi bilmiyoruz.

Eee ? Adam istedi diye vuruldu o şişe. Aynı yonko diğer yonko ile kılıç tokuşturdu diye bulutlar da yarılıyordu ona bakarsan bu senin bakmak istediğin bakış açısıyla alakalı.

Bu kadar fazla unvanı ve her unvana dair de hikaye yazan adam ben değilim. Bu serinin yazarı. Anlamı o yüklüyor ha ama sonra bu anlamın hakkını veremiyordur. O beni bağlayan bir şey değil.

"The Greatest Swordsman in The WORLD" ?? Belli bir alan değil, tüm OP dünyası deniyor. Yazarın direkt olarak adlandırdığı şeyleri belirtiyor olmak neden benim tercihim oluyor anlamış değilim. Duyduğum en tuhaf, anlamsız kafalardan biri bu :D :D

Gitmiş de olabilir ? Bu bakış açısıyla

Direkt olarak kendi ağzından Korsanlar Kralı olmak istediğini duyduğumuz kişi sayısı da 10 u geçmiyor. OP'deki karakter sayısı 4000 üstü, toplam sayı 900 üstü, sene 20 üstü ?? O yüzden 3 kişi ,4 kişi bu nokta da alakasız bir şey.

Bir de abidik gubidik konuşup arkasına dşgkaşfkaslşkf falan yazınca bir halt yaptığını sananlar var forumlarda :D Tuhaf.

6. Cavitq11 Joker

Cavitq11 (Joker)
    Mesaj Sayısı 2,368
    Üyelik Tarihi12 Ağu 2015
    Big mom konusunda sen kafanda zaten onu en güçlü dört korsan dışına almışsın.

Neye dayanarak olduğunu bilmiyorum.Rocks dediğin oluşum Rogerden önce denizlerin hakimiymiş.Bu tayfanın ana elemanları ve kaptanı sonsuz gençlik diye bir şey bulmadıysalar.Şu anda bir güç unsuru olamazlar.O tayfada ve çaylak oldukları düşünülen Big mom ve Kaido şu zamanın zirvesindeki kişiler.

Kaido ve Big mom gibi başka biri daha olsaydı bunun bahsi geçerdi.

Shiki konusunu yine anlamamışsın.Cağı geçmiş,geçmiş.Sen bu yaşlı bunaklardan ne bekliyorsunki.Bırak şu Garp'ı,Kong'u,Shikiyi.Gençliklerinde efsaneydiler okadar.

Güç dengeleri üst üstüne basıla basıla,One piecete,devrimciler-dört imparator-denizciler-supernovalar-shichibukailer olarak geçiyor.Hatta böyle bir bölüm bile çizdi Oda,ve en üsttede hükümet var.

Hani desenki hükümetin elinden büyük güçler çıkabilir,olabilir derim ama dört imparatordan daha güçlü korsanlar var dersen op evreni için bu pek inandırıcı olmaz.

Çünkü öyle bir altyapı bile oluşturulmadı.4 imparator=One piece'e en yakın dört korsan demek.

Eğer dört imparatordan daha güçlü bir korsan varsa Raftelde oturuyordur.Gelen kişiyi karşılayacaktır.Kimsede ne tanıyordur ne de biliyordur.

7. Dr. Hiluluk My bloody honor is beyond repair.

Dr. Hiluluk (My bloody honor is beyond repair.)
    Mesaj Sayısı 5,922
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Mihowk.

8. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 9,327
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Fazla yazinca güçlü olmuyor dur bi ya. :D
    Milletin beynine kaziyip kabul ettirmeye mi uğrasiyonuz nedir? :oleyo:

9. Baryshx Barış D. Baryshx

Baryshx (Barış D. Baryshx)
    Mesaj Sayısı 2,831
    Üyelik Tarihi29 Haz 2014
    Garp rakip değil hemi:eek: Roger'in rakibi, büyük ihtimalle Rocks'u dağıtan kişi, bu Rocks tayfasında BM ve Kaido olma ihtimali de var ayrıca.

Garp ölünceye kadar rakiptir yonkoulara bence :artiz:

10. Hakuba-EneL Shi Xing

Hakuba-EneL (Shi Xing)
    Mesaj Sayısı 2,913
    Üyelik Tarihi30 Nis 2017
    Kaidonun kundaktaki halini yenmiştir :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık