Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Güçlü 5 Bleach Karakteri

Daha güçlü oldukları için olabilir mi? İchigo ve Aizen ikisi bir arada aldılar Ywach'ı. Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.
Ywach ı alan şey Ishida nın babasının verdiği oktu. Yoksa serideki tüm karakterler toplansa yine alamazdı. Oku kullanarak da alamazlardı normalde ama Ywach ın bir şekilde yenilmesi gerektiği için yazar Ywach ın gördüğü şeyleri rüya sanmasını istemiş.

1) aizen
2)Ywach (aizen tam güç değilse ruh kralını emmiş hali 1.)
3)Hashcwalt
4)ichigo
5)yamamato

hep hollow ichigoyu tam güç tam kontrol görmek istedim olmadı :(

Daha güçlü oldukları için olabilir mi? İchigo ve Aizen ikisi bir arada aldılar Ywach'ı. Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.
Ichibei'nin de Yamamoto'nun da yenildiği Yhwach base Yhwach idi. Hani tüm kozmolojiyi birleştirecek güçteki ruh kralını ve Mimihagi'yi emmiş Yhwach değil. Arada devasa bir güç farkı var. Ichigo ve Aizen böyle bir canavarla aşık atabiliyordu işte. Biliyosun üstüne İchigo fiziksel üstünlüğünü bile sağlamıştı.

Benim sıralamam şöyle olurdu:
1-Prime Ruh Kralı
2-Yhwach
3-İchigo
4-Aizen
5-Mimihagi

Ichibei'nin de Yamamoto'nun da yenildiği Yhwach base Yhwach idi. Hani tüm kozmolojiyi birleştirecek güçteki ruh kralını ve Mimihagi'yi emmiş Yhwach değil. Arada devasa bir güç farkı var. Ichigo ve Aizen böyle bir canavarla aşık atabiliyordu işte. Biliyosun üstüne İchigo fiziksel üstünlüğünü bile sağlamıştı.

Benim sıralamam şöyle olurdu:
1-Prime Ruh Kralı
2-Yhwach
3-İchigo
4-Aizen
5-Mimihagi
Ishida nın babasının verdiği ok olmasa kimse çizik atamazdı Yhwach a. Şunu anlayın artık. O ok güçlerini kapattı.

Son düzenleme:
Ishida nın babasının verdiği ok olmasa kimse çizik atamazdı Yhwach a. Şunu anlayın artık. O ok güçlerini kapattı.

Yamaji’ye tek atarken gözü yoktu bile. İshida’nın kapattığı güç zaten yoktu yani.

İchibei ise gözleri olmayan haliyle epey uğraştı. Gözler açıldığı an yenildi. Tek yedi sayılır.
Bu adam ruh kralını emmiş olsa gözlerini açmasına gerek kalmazdı muhtemelen. Absürt bi fark yoktu.

İchigo sadece shikai kullanırken bile ruh kralını emmiş juha’nın önünde durabilen bi varlık. Yamaji’nin base juha’ya karşı yapamadığı bişey.

Ayrıca juha gözlerini açtıktan sonra bile geleceği değiştirip hafif hafif hasarlar vererek dövüştü. Ruh kralını emmiş olmasına rağmen ichigo’ya tek atamadı ichibei’deki gibi.
Ayrıca kendi ağzıyla söyledi bankaisinin korkutucu olduğunu. Bu yüzden kırıyor.
_______

İchigo’nun güçlerini de saysan 5 tane tanrısal varlık emmiş. Ona rağmen Aizen ve ichigo’nun tek derdi almighty’di. Yamaji’nin karşısında zaten almighty’siz base juha vardı. Shikai ichigo’nun bile şansı var ona karşı.

Bleachde güç her şey değil. Kyoraku, zampaktosuna dokunmadığı Aizen'i alır shinigami gücü Aizense. Hyolu Aizen'i ise ilüzyonda değilken bankaisi ile alabilir pekala. Yamamato Askin'i alamazken daha güçlü quincilere karşı şansı var. Urahara, Kenpachi kadar güçlü olmasa da fiziksel müdahalelere karşı muazzam bir avantajı var. Kılıcını kırmadan neredeyse öldüremiyorsun gibi gibi.

Shinigami: İchibei, Yamamato, Aizen, Kyoraku, Urahara.

Hollow: Starkk, Ulqiorra, eski lider, Nel, Grimmjow son hali falan olur herhalde. Gerçi Grimmjow'u pek yüceltemedi ama, o amaçla geldi varsayılarak.

Quincy: Ywach, İshida, Jugram, Barro, Valkyrie. İshida'nın A'sı bildiğin bug. Jugram ile savaşlarında normalde hasar sürekli döner ve sonunda dayanıklı olan ayakta kalır. Ywach'ın güçlerini ondan çekememesi de cabası.

Fullbring: Tsukishima, Ginjo, Yukio, Sado, Giriko.

Evren: Ruh kralı, Prime Kurosaki Kazui, Ywach, İchigo, Aizen, İchibei, Yamamato, İshida, Jugram, Kyoraku, Urahara, Barro, Valkyrie, Kenpachi, Askin.

Ywach'ın çok çok özel tanrısal yeteneği olmasa seriye açık ara Shinigami baskınlığı hakim. Byakuya, Hitsuguya gibi isimlerin de 1000 yıl sonra Kyoroku seviyesinde olacağı düşünülürse serinin ortalama güçte otoriteleri denebilir.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık