Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 2. Paramecia Şeytan Meyvesi

En Güçlü 2.Paramecia Şeytan Meyvesi

• Kullanılan toplam oy
    251
Magellan'ın meyvesi aktif hale geldimi, bildiğin Logia oluyor. Ve sonuç olarak zehir, az birşeyi vücuduna girse zaman geçtikçe ölürsün :) Kaldı ki adam kırmızı forma geçip kasıp kavuruyordu ortalığı :D

Doku Doku'dan sonra Nikyu Nikyu diyorum. Büyük çaplı o saldırılar hertürlü, heryerde işe yarar.. Kaldı ki bunun dışında daha neler yapabiliyor o meyve ile.

+(Hem düşünmüşümdür... Mr.5'in meyvesini adam akıllı zeki biri kullansaydı çok güçlü olacağı kesindi!)

Law'ın meyvesinin adı Ope Ope no Mi , Pura Pura no Mi ne oluyor ? Ayrıca ben Magellan'ın meyvesine verdim Doku Doku no Mi'ye bu adamla dövüşürken Magellan tam halini alırsa logia gibi oluyor zaten denilmiş buna da yani bu adama öyle kolay yumruk atamazsın he attın diyelim sen kaybedersin.Ama Jozu'yu da düşündüm normal gücü ile çok şey yapar zaten bu adam ama meyvesinide kullanınca bir fena oluyor adam istediğin kadar yumruk atsınlar kırılmaz elması , hem kırılmamasından hemde verdiği dayanıklılık ve güçten dolayı Jozu'da derdim ama Magellan'a verdim oyumu.

kumanın meyvesi dedim ama bence bomba ve kilo meyveliride güzel geliştirilebilirdi kilo meyvesini lucci yese daha sıradışı olurdu
10000 (10 ton) tekme atıyo falan en iyi gelişim gösterebilecek meyvelerden birtanesi aynı şekilde bomba meyveside işin garip tarafı luffy bu adama vurdugunda eline pek bişe olmuyordu bu meyve ye yazık oldu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık