Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    120
İyi akşamlar.Malum artık bütün sağ kolları biliyoruz gibi.%100 net olmasa da genel görüşe uyarak seçtim seçenekleri.Jack ve crackerın da sağ kol olduğu belli oldu.Jack mesela animede geçti.O yüzden artık anket açmanın zamanının geldiğini düşündüm.Neyse adaylara bakalım.

Marco

Eski Beyazsakal Korsanları'nın birinci tümen komutanı olan Marco, kendisinden alt rütbede olanları emrine alabilirdi. Newgate'in ölümünden sonra tayfadaki en üst düzey kişi olduğundan, tayfanın kalanının komutasını almış ve onlar ile birlikte Marineford'dan geri çekilmiştir.

Bilinci ve iradesi oldukça sağlamdır. Bir Yonko olan Shanks'ın güçlü Haki patlamasından etkilenmez. Gol D. Roger döneminde de eski Beyazsakal Korsanları'nda olduğundan usta ve tecrübeli bir savaşçıdır.

Marco, tüm One Piece serisindeki en güçlü karakterlerden biridir. Üç Amiral, hatta bizzat Newgate'in sahip olduğu dövüş yeteneğine sahip olduğu söylenebilir. O zamanlar Amiral olan Kuzan, Borsalino ve Sakazuki ile başa baş mücadele edebilmiştir. Marco, eski Beyazsakal Korsanları'nın kaptanından sonraki en güçlü üyesiydi. Zira kaptanın ölümünden sonra tayfanın başına geçmesi bunun kanıtıdır.

King

Katakuri

Beckmann

Eichiro Oda'ya göre Beckman, East Blue kısımlarında gösterilmiş bütün karakterler içerisinde en yüksek IQ'ya sahip olan kişidir. Bir Yonko'nun ikinci kaptanı olması, çok güçlü bir adam olduğuna kanıttır. Marineford Savaşı esnasında Amiral Borsalino, Beyazsakal Korsanları'nın birinci tümen kaptanı olan Marco ve hatta aynı tayfanın kaptanı olan Edward Newgate ile dövüştüğü halde, Beckman'la dövüşmekten kaçınmıştır. Ancak Beckman tayfasının yanına indiğinde, Borsalino saldırısına devam etmiştir.

Shiryu

Shiliew, Baş Gardiyan olduğu zamanlarda kendisinden alt rütbede olan herkese emir verebiliyordu. Ancak gücünü kötüye kullandığı için tüm yetkileri ve ayrıcalıkları elinden alınmış, ardından idama mahkum edilmiştir.

Impel Down'ın eski müdürü Magellan ile eşit güçte olduğu söylenir. Ancak Magellan'ın ishal sorunu olduğundan, Shiliew ondan daha tehlikeli olarak kabul edilir. Buna rağmen Magellan onu alt etmiş ve bir 6. Kat hücresine kapatmıştır. Shiliew korkunç bir hıza sahiptir. Birçok Impel Down gardiyanını neredeyse bir anda öldürmüştür. Muazzam bir dayanıklılığa sahip olduğu söylenebilir. Edward Newgate'in depreminden (doğrudan bir saldırı değildi) veSengoku'nun Daibutsu formunda attığı şok dalgasından ufak tefek sıyrıklarla kurtulmuştur. Zaman atlamasının ardından Karasakal Korsanları'nın İkinci Gemisi'nin kaptanı olduğu öğrenilmiştir. Kendisi Yonko Teach'in kişisel korumaları olarak bilinen On Titan Kaptan'dan biridir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Marco kafaya oynar. Shiryuu eğer Zoro'nun rakibi dersek o da farklı olacaktır. Teach ve Shanks senaryosu olursa Beckman'da sağlam çıkar. Hem Shanks'ı yönlendiren adammış. Kaido zaten en güçlü adamı ise gördüğümüz en yüksek ödül ve hakkını verir diye düşünüyorum. Hepsi sağlam gerçekten.:)

Zor soru olmuş, en zayıfını sorsan çok kolay olurdu.

Jack dende Kraker dende bi Marco havası alamadım. Hiçbir dayanağım yok ama şuna eminim Marco bunlara yenilmez en kötü berabere :D

Beckmann diyorum. Bu adamda gözüm var benim, müthiş fiziksel gücü olduğu belli. Zekası da çok iyi deniliyor. Karizma zaten tavan. Beckmann gelecekteki favorilerimden biri. :a:

Beckmann en karizmatiği. Meyveler çok ön plana çıktı. Marco'nun meyvesi de fena. Marco diyeceğim ama emin değilim.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık