Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Etkileyici 'Güneş' Kullanıcısı

En Etkileyici 'Güneş' Kullanıcısı

• Banjö Haran

• Portgas D. Ace

• Charlotte Linlin

• Feitan

• Escanor

• İmparator Karga

• Arabia Fats

• Father

• Nuova Shenron

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
İyi geceler ahali !!!

Bugünkü konumuz Güneş üzerine. Konuda yaratılan Güneşi, yapılan tekniği veya kullanan karakteri değerlendirebilirsiniz. :)

1- Banjö Haran

Banjö isimli çocuk, Daitarn 3 isimli robotu kullanarak güneş enerjisinden mini güneş yaratıp Sun Attack diye bağırıp düşmanı vuruyor, sonrasında mini güneşe tekme atıp rakibin içinden geçiyor. :)

3.16-4.05

2- Portgas D. Ace

Ace, Entei isimli tekniğiyle devasa bir alev topu yaratıp saldırıyor. Rakibi yenemedi ama emek var sonuçta diyerek aldım ankete. :)

3- Charlotte Linlin

Linlin'in, kendi ruhundan bir parça ile alevlere can vererek yarattığı Prometheus mini bir güneşe benzer. Etraftaki oksijeni çekip boyutunu artırabilir.

4- Feitan

Feitan, nen yeteneği olan Rising Sun ile rakipten hasar alınca etrafındaki her şeyi yakan mini güneş yaratıyor.

5- Escanor

Escanor geceleri zayıf ve çelimsizken güneşi gördükçe güç kazanacak bir döngüde yaşar. Cruel Sun tekniği ile mini güneş oluşturup saldırır.

6- İmparator Karga

Karga Kral, mini güneş yaratarak rakibini parçalar.

7- Arabia Fats

Arabia Fats, Stand yeteneği olan güneş ile ortamı çöle çevirir, geceyi gündüz eder. Güneş, düşmanı lazer ışınları ile vurabilir. Ancak kullanıcısını korumak için bir şey yapmaz, kullanıcının ise güneşe yakın olması ve kendini güneşten koruması gerekir.

8- Father

Father, her şeyi yok etmek için simya kullanıp güneş yaratır.

9- Nuova Shenron

Nuova, Sun Gun saldırısında alev topunun içine girerek rakibine lazer yağdırır.

1.20-1.35

Ace ve Feitan etkiledi beni en çok. Feitan'ın saldırıyı hazırlarken sinirli sinirli sövmesi falan hoşuma gitmişti ona verdim oyumu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık