Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Enayisi Kim?

En Enayisi Kim?

• Kullanılan toplam oy
    95
Bu arada Aizen'in enayileri de bambaşka bir seviye.Düşünsene yüzyıllar boyunca enayi yerine koyuluyosun.Adam kaptanları hollowlaştırıp Urahara gibi bir adamı sürgüne göndertiyor,diğerleri Hougyoku'nun H'sinden haberi yokken Aizen çoktan hem Gotei 13'ü hem de Ruh Sarayı'nı basmak için yaptığı planları hayata geçiriyor.

Önce düşünüyorlar biz seyirciler gibi bu Gözlüklü Kılıbık mı Kaptan diye sonra tüm Seiretei'yi enayi yerine koyup Hueco Mundo'nun tahtını alıp tüm Hollowlari organize edip Gotei 13'ü deviriyor.İchigo olmasa şu an İchibei ile kapışıyor olurdu.Acaba sonucu ne olurdu merak ediyorum.Onu da enayi yerine koyar mıydı :d @Millennium Wizard
Hayır.

Kaguyanin enayisidir. Ama bu mangakanin isin icine etmek icin ant icmesinden dolayi. Efsane karakterleri itachi,obito, madara gibi karakterleri edo tensei yapip harcadi.
Griffith in enayisine katilamiyorum. Guts adamin dibidir. Dogumu yasadiklari ve griffithle tanismasi, her adam kaldiramaz. Ayrica griffithe hayran oldugu icin degil duelloyu kaybettigi icin katilmistir. Kazanincada ceketini alip cekip gitmistir. Sonrasi olaylar malum.

Vegeta'nın enayileri
Birde "Vegeta gelip beni diriltecek" diyordu. Zavallı Radizt
Nappa'yı zaten bizzat öldürmüştü. Hemide iki kez. İlkinde hırsını alamamış olmalı ki daha sonra diriltip bir daha öldürüyor :D.

Son düzenleme:
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık