Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Eğlenceli Tayfa

En eğlenceli / troll tayfa?

• Hasır Şapka Korsanları

Kullanılan: 39 50.6%
  • Kızıl - Saç Korsanları

Kullanılan: 12 15.6%
  • Beyazsakal Korsanları

Kullanılan: 0 0.0%
  • Karasakal Korsanları

Kullanılan: 3 3.9%
  • Buggy Korsanları

Kullanılan: 14 18.2%
  • Donquixote Korsanları

• Barto Kulübü Korsanları

Kullanılan: 8 10.4%
  • Koca Ana Korsanları

• Kalp Korsanları

• Diğer

Kullanılan: 1 1.3%

• Kullanılan toplam oy
    77
Bizim tayfa,karasakal tayfası ve Buggy tayfası çok eğlenceli bence.Diğerlerinde ciddiyet daha fazla.

Karasakal tayfası da hepsi ayrı telden çalıyor.Birbirine laf atıp duruyorlar herkes tek tabanca gibi duruyor.Birlik olmayınca eğlence çıkıyor bence.

Buggy tayfası da süper hele Ace'in gemilerine girdiği bölüme bayılırım.Tekrar tekrar izledim o kısımları.

Şu buggy kaybolduktan sonra kim Kaptan olacak tartışması vardı bir ara aslanı Kaptan yapıyorlardı en son falan :D. Tabi bizim tayfanın eline kimse su dökemez fakat Buggy ve tayfasıda gayet eğlenceli.

Anket iki başlı olmuş.

Troll tayfa kk'nın tayfasıdır. Kaptan'a sen azıcık çekil ben olayım mı diyen üyesi bile var zehahahaha.

Eğlenceli tarafı ağır basan dragon'nun oğlu, garp'ın torunu olanın var, Yüce Buggy-sama'nın tayfa oldukça iyi, şanksu'nunki iyiye benziyor.

Barto'nunki seçilmiş özel bir ekip zaten ve koca analar tayfası iyi görünüyor.

Yalnız ekmek sevmeyenin tayfasında nasıl bir eğlence olabilir ki:oops:

Şu buggy kaybolduktan sonra kim Kaptan olacak tartışması vardı bir ara aslanı Kaptan yapıyorlardı en son falan :D. Tabi bizim tayfanın eline kimse su dökemez fakat Buggy ve tayfasıda gayet eğlenceli.
Tutulacağını bilse Buggy tayfasını ana karakter ve tayfası yapardı mangaka o derece seviyor.Zoro'yu bir zamanlar o tayfada çizmiş adam.Ama o şekilde para etmeyeceğini para kazanamayacağını biliyor tabii.

Anket iki başlı olmuş.

Troll tayfa kk'nın tayfasıdır. Kaptan'a sen azıcık çekil ben olayım mı diyen üyesi bile var zehahahaha.

Eğlenceli tarafı ağır basan dragon'nun oğlu, garp'ın torunu olanın var, Yüce Buggy-sama'nın tayfa oldukça iyi, şanksu'nunki iyiye benziyor.

Barto'nunki seçilmiş özel bir ekip zaten ve koca analar tayfası iyi görünüyor.

Yalnız ekmek sevmeyenin tayfasında nasıl bir eğlence olabilir ki:oops:
Ekmek bulamazlarsa pasta yesinler :D
Bence şekerlemelerden ve çikolatalardan oluşan bir tayfa gayet eğlenceli duruyor. Ben Big Mom'dan gelen gerilimi de komik buluyorum.
Mercury'nin dediği gibi göreceli bir kavram. Mesela bizimkilerin eğlencesi genele hitap eden bir komedi. Mizah anlayışı daha spesifik olanlar için görecelidir. Evet Hasır Şapkalar'la eğlenebiliyorum ama bana göre en troll tayfa Karasakalların mesela :D Birbirlerini kaale almayışları, trolleyişleri, gülüşleri bir de kötü imajı eklenince :fool:

Ekmek bulamazlarsa pasta yesinler :D
Bence şekerlemelerden ve çikolatalardan oluşan bir tayfa gayet eğlenceli duruyor. Ben Big Mom'dan gelen gerilimi de komik buluyorum.
Mercury'nin dediği gibi göreceli bir kavram. Mesela bizimkilerin eğlencesi genele hitap eden bir komedi. Mizah anlayışı daha spesifik olanlar için görecelidir. Evet Hasır Şapkalar'la eğlenebiliyorum ama bana göre en troll tayfa Karasakalların mesela :D Birbirlerini kaale almayışları, trolleyişleri, gülüşleri bir de kötü imajı eklenince :fool:
Teach'e oy attım zaten. Hem troll hem komedi işin en iyi yapan onlar benim açımdan. Linlinler iyi ama eğlence anlayışları korkunçlu:p Dragon'un oğlunun tayfası iyi hoş ama Teach'inkine göre basit kalıyor.

Birde Foxy'nin efsane tayfası var. Ben çok sevmiştim bunları, es geçmeyelim. Adamlar için troll arc bile yaptı Oda:D

Hasır Şapka Tayfası bağ açısından her zaman en yüksek seviyelerde kalacaktır,eğlencede bol tabi.Buggy Korsanları ise partiden geçilmiyor kesinlikle gir hayatını yaşa ama Yeni Dünya'ya adımını atarsan mevta olur gidersin.:alkis:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık