Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Dayanıklı

En dayanıklı?

• Kullanılan toplam oy
    209
Bariz Wb'dir, sonrada 2 deprem yiyip ayağa kalkıp herkesle kapışan Akaiunu'dur. Garp'ın , Jozu'nun, Marco'nun ne dayanıklılığını gördükki? Hadi Garp dayanıklı diyelim, Marco değil mi kairoseki aldığında tek lazere yere inen? Marco dayanıklı bir karakter değil bana göre.
Anlatamadım galiba saf dayanıklılık değil konu meyvelerle birlikte. Yani deniz taşı falan yok.

Tereddüt dahi etmeden Garp'a verdim oyumu:/

-Wb veya diğer amirallerin aksine mecburi olarak rakibiyle yakın dövüş içine girmek zorundadır.Diğerlerine oranla saldırı yeme ihtimali daha fazla gibi.Buna rağmen OP evreninin zirvesinde bir abimiz.
-Wb gibi bir yaratıkla eşit seviyede olduğuna göre Garp'ta inanılmaz bir haki,fiziksel güç ve dayanıklılığın olması gerekir.Diğer türlü Wb'nin fiziksel gücü+dünyanın en güçlü paramecia meyvesine karşı şansı olamazdı.
-Hepsinden de önemlisi Garp bir D. Sırf bu bile nasıl bir iradeye,dayanıklılığa sahip olduğunu anlamak için yeterlidir.

Roronoa Zoro

Anlatamadım galiba saf dayanıklılık değil konu meyvelerle birlikte. Yani deniz taşı falan yok.
O zaman Marco'dur hacı meyvesi manyak gerçekten. İyileşmesinin bir sınırı olsa bile ne saldırılara dayanıyor o meyve ile. Misal Wb'nin aldığı lav dan , lazerden o etkilense dahi iyileşiyor. Dayanıklılıktan ziyade, Savunmada iyi adam.

O zaman Marco'dur hacı meyvesi manyak gerçekten. İyileşmesinin bir sınırı olsa bile ne saldırılara dayanıyor o meyve ile. Misal Wb'nin aldığı lav dan , lazerden o etkilense dahi iyileşiyor. Dayanıklılıktan ziyade, Savunmada iyi adam.
Yani biraz geniş düşünün. Misal jozu elmas. elmas ne kadar sert dayanıklı bilirsiniz + haki. Aokiji herif tamamen antisine karşı 10 gün dayanıyor ki kizaru falan değil akainu bu adam uyuşuk falan değil. Ayrıca Wb nin hasta olduğunu falan da unutmayın.

Roronoa Zoro

Yani biraz geniş düşünün. Misal jozu elmas. elmas ne kadar sert dayanıklı bilirsiniz + haki. Aokiji herif tamamen antisine karşı 10 gün dayanıyor ki kizaru falan değil akainu bu adam uyuşuk falan değil. Ayrıca Wb nin hasta olduğunu falan da unutmayın.
Hacı o 10 gün kapışma olaylarına fazla takılmamak gerekli. Luffy o adamları 10 günde yenmeyecek sonuçta :D O karakterlerin o derece denk olduğunu göstermek için, ani bir güç patlamasıyla birbirlerine girmiyorlarsa o seviyede adamlar zaten 10 gün kapışır ama işin içine ' Teknik ' giriyorsa dövüş 20 dk dada bitebiliyor. Jozu'da elmasta olsa Lazer e etkilenir ve ya Lav a. Ama Marco her türlü Slash olsun, Lav olsun, Lazer olsun, Yıldırım olsun direnir o meyveyle. İşin içine ağır haki seviyesi girmezse tabi ( Ortalama bir hakide yeterli olmayabilir , çünkü haki meyveyi iptal etmiyor )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık