Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Adi Adam

• Konbuyu başlatan owen587
  • Başlangıç tarihi

En Adi Adam

• Kullanılan toplam oy
    209

optimistic

foxy de konulmalı bence o bölümleri izlemek insanı öldürüyordu :D
ama tabi ağır basan kutsal ejderler

bana göre teach adi bir adam değil tam tersine gerçek bir korsandır
çünkü korsan dediğin adam kalleş olur arkadan bıçaklar çalar çırpar soyar öldürür
o yüzden kutsal ejdere attım oyumu

Enel diyorum Enel ile Kutsal mukozalar.

Enel çok karaktersizdir, öyle ki adamın kendisine vuramayacağını bildiği halde sana 5 dk veriyorum elimi kaldırmam deyip duygularıyla oynamış ve kalbini kırmıştır.

Tartışmasız Gol D. Roger Büyük Korsan Çağı ve öncesi dahil bir çok ölüme sebep oldu bir çok kan dökülmesine göz yaşına sebep oldu BKÇ'Yi başlatması OP tarihinde yapılan en büyük adiliktir bana göre.

Kutsal Ejderler . Adamlar da en ufak bir güç vs. olmadığı halde boklu hükümeti kuranların soyundan geliyorlar diye kendilerine kutsal ejder diyorlar. Hadi enel kami diyordu kendine ama adamda muazzam güç vardı. Bu kutsallar kadar nefret ettiğim bir grup yok op de.Zoro orda kesse nasıl rahatlardım ama luffy de yumrukladı az çok iyi oldu . Bir gün yeni bir Fisher Tiger abi çıkarda hepsinin kökünü kurutur umarım

Kutsal Ejdercikler. Narin derileri zarar görünce, amiral falanda gönderiyorlar bu maymun suratlılara, ondan böyle bir kalkış durumu olmuş. Feng Shen Ji veya Spartacus'daki madenlerde yıllarca çalıştırıcan bunları ki akılları başlarına gelsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık