Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Zombi Ustası?

Sizce hangisi ?

• Gecko Moria

• Dae

• Orochimaru

• Kabuto

• Kurotsuchi Mayuri

• Giselle Gewelle

• Joa

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Anime manga dünyasında zombiler gitgide artmaya başladı.Bu ankette ise zombi yaratan ve onları kontrol eden isimleri ele alacağız.Zombiler onların gücünün bir parçası değilken birtakım yöntemlerle zombi oluşturan karakterleri inceleyeceğiz.O yüzden Alucard gibi karakterleri ankete almadım.Yine kullanırken görmediğimiz için Tobirama gibi karakterleri de almadım.Seçenekleri bu ankette tamamlayamadım ancak en önemli olanlarını aldığımı düşünüyorum.En yeteneklisini seçin ve oy verin.

1 - Gecko Moria

Kage Kage no mi sayesinde insanların gölgelerini alarak zombi ordusu oluşturmayı hedeflemektedir.Bunun için güçlü cesetlerin peşindedir.Daha fazla açıklamaya gerek yok yakından tanıyorsunuz.

2 - Dae

Claymore serisinde organizasyonun araştırmacısıdır.En güçlü 1 numaralardan 3 tanesini diriltmeyi başarmıştır.Üstelik cehennem yaratıklarını yok etmek için cehennem yiyicileri oluşturmuştur.

3 - Orochimaru

Edo Tensei tekniğiyle ölen bir kişiyi tekrar diriltebiliyor.Eskiden hareketlerini kısıtlayarak çağırırken şimdi özgür bırakmayı seçti ve 4 hokageyi kontrol edebildi.4 hokage mühürlenmesine rağmen onları çağırabildi.

4 - Kabuto

Edo tenseiyi mükemmel haline getirdiğini söylemiştir.Çok sayıda kişiyi canlandırarak gizli bir konumdan istediği şekilde kontrol edebilmektedir.Madarayı modifiye ederek altın çağında geri getirmiştir.

5 - Kurotsuchi Mayuri

Ölen arrancarları tekrar diriltip zombisi haline getirmiştir.Onları özgür bırakmasına rağmen elektro şok vererek istediği gibi kontrol edebilmektedir.Başkasının kontrol ettiği zombileri kendi kontrolüne almayı başarabilmiştir.

6 - Giselle Gewelle

Kendi kanının değdiği kişileri kontrol ederek zombi haline getirebilmektedir.Yarattığı zombiler ölmeden zombiye dönüştürülürse normal güçlerine çok yakın biçimde dönüşebilirler.

7 - Joa

Karanlık tekniği kullanarak nitroları diriltmeyi başarmıştır.Aynı şekilde teppeinin de diriltildiği düşünülmektedir.Nitrolar kafaları kopmasına rağmen hala hareket edebilmektedir.

Joa'nın resimlerini değiştir yahu :D

Bu üç sayfa ardışık, o yüzden hepsinin koyulması lazım. :D

Konu epey zor olmuş açıkçası. Mayuri > Giselle; Kabuto > Orochi bu yüzden 2 karakteri eledim. Her ne kadar Giselle'in kan sıçratma olayı çok orjinal olsa da bir Mayuri değil. Ama Mayuri'ye rağmen oyum Joa'ya gitti, fazla karizmatik. :D

Unknown

Orochimaru ya verdim oyu :good: Gecko ve Kabuto dan tiskiniyorum diğerlerini tanımıyorum.

Necromancer olayını hiç sevmem. Öldükten sonra bile rahat vermezler adama allah belalarını versin.

Orochimaru ya verdim oyu :good: Gecko ve Kabuto dan tiskiniyorum diğerlerini tanımıyorum.
Claymoreyi oku. Seni bile tatmin edeceğini düşünüyorum. Hatta animesini izle o da bence iyidir
Şu Giselle baya ilgimi çekti, kimsenin ölmesini filan beklemiyor bazı koşullar da yok öyle zor sanırım sadece kan valla iyiymiş
Bide beyaz veletti bile zombi yapmış baya merak ettim bak ben gidip spoiler yiyem biraz:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık