Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Tasarlanmış Üç Büyük Güç

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    189
Shicibukailer dedim.

Yonkoularda tasarlanmış bir şey göremiyorum pek. Sadece en güçlü olmaları için Oda abarttı da abarttı.
Linlin'i saymazsak diğerleri meh işte.

Amiraller iyi, cidden iyi ama hepsi aynı klas. Aşırı güçlü Marijoe uşakları.

Yonkou sağkolları da fena değil ama her birinden bir Katakuri performansı alabilecekmişim gibi görünmüyor.

Ama shicibukailer çeşit çeşit. Olay sadece fiziksel güçleri de değil.
Kuma, Jimbei, Hancock değişik gruplara mensup misyonları, inançları olan insanlar.
Crocodile ve Doflamingo saman altından su yürüten zeki ve karizmatik tipler.
Moria bambaşka bir dünya. Sanırım yaptıklarıyla Crocodile ve Doflamingo'yu sollar.

Buggy taş gibi cvsi olan yüzlerce insanı peşinden sürüklemiş ne idüğü belirsiz bir ezik.

Mihawk kılıç kullanıcılığında top seviyede olan babunsever bir vampir.

Bence en iyi tasarlanmış sınıf onlarınki.

Ekleme: Blackbeard da güzel havaya sahip bir yonkou ama Linlin'inki gibi deli manyakbir çocukluğu yoktur diye düşünüyorum.
2 sene öncesinden bir yorumum. Gene ne kadar da haklıyım.
Kaido tam bir hayal kırıklığı çıktı. King ise en son hebele suratı yapıyordu. Queen'in yanında çok sönük kaldı.

Bana bu haklılığımı hatırlatan @Earendill 'e teşekkürler. Ama neye kızgın attın birader?

2 sene öncesinden bir yorumum. Gene ne kadar da haklıyım.
Kaido tam bir hayal kırıklığı çıktı. King ise en son hebele suratı yapıyordu. Queen'in yanında çok sönük kaldı.

Bana bu haklılığımı hatırlatan @Earendill 'e teşekkürler. Ama neye kızgın attın birader?
Serideki en sevdiğim üç karakterin ikisini gömmüşsün ezik ve babunsever diyerek daha noolsun? :artiz:

Sağ kollar 1 numaradır 2 numara da amirallerdir. Yonkouları işleyemedi, hakkını veremedi. Shiciler desen mehhh. Belki Mihawk, Weevil ve Hancock üçlüsüyle kurtarır ama sanmıyorum. İlk iki numara çok sağlam çünkü.

Yonkou komutanları bana çok saçma geliyor. Amiraller belli bir standartı var. Shichiler geniş bir skalaya sahip ve durumu güzelleştiriyor. Yonkou komutanları gereksiz denk yapılıyor. En kötüsü yonkou komutanları.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık