Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi One Piece AMVleri

Burdada paylaşayımda :D
Hele şükür 1 yıldır aradıgım amvyi buldum !
[YOUTUBE]x7qygxFU8KA[/YOUTUBE]
Özellikle Zoro yere düşerken arkadan bağırma efekti koymaları harika !
Yanlız bu Thallasinin amvleri süper elimde bütün amvleri var şuanda isteyen olursa atarım en sevdiğim amv'si Commendership.
Konun açılma tarihi 2011.Bu yorumlarda 2011'de gelmiş.Çok güzel konu,aradığım eski amv'leri bulabiliyorum.
Fikrim hala değişmedi.En iyi Amv'leri yapan Thallasin ve Loosecontroi, en etkileyici Zoro amv'si ise o zaman attığım o amv.Bugün bile tüylerimi ürpertti.
Şu;

[YOUTUBE]djnO75_3hWc[/YOUTUBE]
Tamamını izlediğim nadir amvlerden.
Şarkı onn numara ona söz yok , Geçişler desen Bestamvsofalltime mükemmel iş çıkarmış bir çok kişinin yapmaya çalışıp ta pek başarılı olmadığını en uyumlu ve en güzel şekilde yapmış.Hani farklı sahneleri kullanıp sanki aynı sahneymiş gibi yapmış.
Bu yorumu 2012'de yapmışım.Okurken içimden 'Ne anlatıyon abv delisi' dedim :D 'çalışıp ta' Tam Türkçe katili :D
Amv'de bu efsanedir ama ona söz yok.

Son düzenleme:
Karışmasın diye flood yapıyorum ama şu en en en en efsanedir.Müziğiyle,atmosferiyle.Adam o günlerden bugünlerin amv'sini yapmış lan, o zamanlar fark edememişiz :D Duyguyu çok iyi vermiş.Bütün tayfanın Luffy'e üzülmesi, onun için ağlaması, acısını hissederek izlemesi, en son Naminin Ne yapıyorsun!? diye bağırması,Zoro'nun gaz vermesi falan.Helal lan çok yaratıcı bir arkadaşmış.Başlığın hakkını vermiş.Sahneler ancak bu kadar güzel birleştirilebilirdi.Bunu yapan arkadaş bariz Depresyonda falanmış.Depresyonla yaratıcılığı birleştirmiş.Bugün bile bu tarz bir amv'yi yapamaz kimse kolay kolay.
Bunun yapılma tarihi 2011 aga :D Amv'yi gönlüme sokasım var.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık