Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Kaptan

El atmışken benim konuları da hortlatsana kardeş, sana zahmet. :)
yeni kardeşe verdin gazı sitede hortlamayan konu kalmadı:ehe:

bu arada buraya sadece korsan kaptanları yazılmış ama Norland olsun bazı denizci kaptanları olsun (smoker, garp) devrimcilerden bir dragonu gözücuyla gördük ama yetti sağlam adamlar var seride:respect:

Millet diyor ya Wb tayfasını ölüme götürdü diye.Peki soruyorum Luffy de aynısını yapmadı mı?Enies Lobby'de neredeyse hepsi ölüyordu hatta ölmeleri lazımdı ama hiç olmayacak bir şey gerçekleşti ve Merry sayesinde son anda kurtuldular:/

Millet diyor ya Wb tayfasını ölüme götürdü diye.Peki soruyorum Luffy de aynısını yapmadı mı?Enies Lobby'de neredeyse hepsi ölüyordu hatta ölmeleri lazımdı ama hiç olmayacak bir şey gerçekleşti ve Merry sayesinde son anda kurtuldular:/
Enies loby neysede amiral gelirken lunaparka gitmeye calışması sırasında beni deli etmişti. :of:

Beyler WB ile ilgili bir sorum var

WB Ace'i kurtarmak için o kadar savaşamgirdi,ama aynusını ezik bir tatfa üyesi için de yaparmıydı?Bence hayır.WB'nin tayfası büyük ve mutlaka yakalananlar oluyordur.Ama hiç onları kurtarmak için böyle vir savaşa girdiğini zannetmiyorum.Evet beyler WB çocukları arasında ayrımcılık yapıyor
Luffy'ninde farkı yok.1 kere vivi için sattı Bon-chan'ı bir kerede Ace için benim için Wb ile Luffy'nin yaptıgı arasında fark yok.

Enies loby neysede amiral gelirken lunaparka gitmeye calışması sırasında beni deli etmişti. :of:
Lunaparka gitseler belki de yakalanmayacaklardı:ehe:
Beyler WB ile ilgili bir sorum var

WB Ace'i kurtarmak için o kadar savaşamgirdi,ama aynusını ezik bir tatfa üyesi için de yaparmıydı?Bence hayır.WB'nin tayfası büyük ve mutlaka yakalananlar oluyordur.Ama hiç onları kurtarmak için böyle vir savaşa girdiğini zannetmiyorum.Evet beyler WB çocukları arasında ayrımcılık yapıyor
Diğerleri için de aynısını yapardı bence.

Bon-chan onları kendi isteğiyle yaptı.Alabata da olay basıl gelişti,Luffy'nin tepkisi ne oldu hatırlamıyorum ama İmpel Down'da Bon clay bunu yaptıktan sonra Luffy bayağı parçaladı kendini
Robin'inde arkasından aglasaydı o zaman.Gelmiş tüm dünyayı karşımıza alıyoruz diye artislik yapıyorlar arabasta'da Bon'u denizcilerin eline bırakıp kaçtılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık