Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Kaptan

Dango

Tayfasına en çok sahip çıkandır bana göre iyi kaptanlık. oyüzden luffy

Birde Wb'nin Teach'i affetme gibi bir olay söz konusu.Yok teach'i öldürecekmiş öldürmemiş falan.
Bunu diyip Wb'yi yüceltiyorlar,Adam bunlara rağmen affetti falan diye..
Oysaki Wb kendi intikamı için Teach'e saldırmadı.
Thatch için saldırdı.Vede nakamasını öldüren birisini affetmek..
Ancak ben öyle düşünmüyorum.Wb affetmedi.Affetseydi büyük bir ayıbı olurdu.
Kendisi diyor Thatch'ın intikamını alacağım diye.

WB duygusal biridir ,ancak ordakilerin çoğu zaten Ace için kendini feda etmeye hazırdı .

Kaptanlık duygusu böyle birşey Luffy'de Robin için kendi tayfasını CP9 ile savaşa soktu , hepsi zaten canlarını ortaya koymak için dünden razıydı WB'in ekibi de aynı şekilde Marco diyor zaten ''Kim bizden birine elini sürerse cezasını çeker'' diye.

Oyum Shankusu'a.
Benim düşüncem farklı demek ki "iyi" bir kaptansan gücünün sınırlarını bileceksin veya yaptığında başarısız olmayacaksın. Luffy mesela yaptığıyla kanıtladı ki kararı yanlış değildi.

Shanks'ın kaptanlık tarzı hoşuma gidiyor.Adamın önceliği savaşmak ya da Kk olmak değil. Hayatını yaşıyor ya o ada senin bu ada benim:D

Kid ve BB korsan olmanın ne manaya geldiğini en iyi şekilde gösterdiği için ikisi diyorum. Sevgi pıtırçığı bir kaptan olarak da Roger-Luffy-Wb-Shanks 4'nün birbirinden ayrı kalır yanı yok.

Shanks.En üst rütbede,korkacağı isim yok,tayfası kral.Kişiliği de öle.Parti adamı.Takıl bana hayatını yaşa misali.Ama en iyi kaptan demem sebebi,tayfama dokunanı yakarım demesi.Arkadaşı dostu,yakını artık her neyse,onun için rahatça hayatını ortaya koyar.Gerçi bu konuda en başa dönmek gerek.Shanks roger dan görmüş bu tarz kişiliği,luffy de shanks dan gördü.3 üde benziyor birbirine.Roger olmadığı için shanks diyorum.

Beyazsakal'a attım oyumu, bana kalırsa Beyazsakal gibi bir karakteri içermesi One Piece'i diğer mangalardan ayıran en önemli etkenlerden biridir. Buna ek olarak Shanks'a oy vermedim ancak ileride aynı 'WhiteBeard War Saga' gibi birkaç arcı kapsayacak bir 'Shanks Saga' göreceğimizi düşünüyorum, işte o zaman Shanks da Beyazsakal gibi anime/manga dünyasının en efsane karakterlerinin arasına girecektir.
Aynı fikirdeyim. Benimde oyum Oyaji'ye.

Monkey D. Luffy... O tayfasını, tayfası da onu hayallerine ulaştıracak. Diğerleri oturmaya gelmiş One Piece'e.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık