Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Kaptan

DazBones

oyunu luffye verenlere gerçekten acıyorum.Wb gibi iyi kalpli bir kaptan yok bu dünyada.Adam bütün tayfasını oğlu olarak sahipleniyor ve onların kılına zarar gelse karşılığını veriyor.

Beyazsakal'a attım oyumu, bana kalırsa Beyazsakal gibi bir karakteri içermesi One Piece'i diğer mangalardan ayıran en önemli etkenlerden biridir. Buna ek olarak Shanks'a oy vermedim ancak ileride aynı 'WhiteBeard War Saga' gibi birkaç arcı kapsayacak bir 'Shanks Saga' göreceğimizi düşünüyorum, işte o zaman Shanks da Beyazsakal gibi anime/manga dünyasının en efsane karakterlerinin arasına girecektir.

DazBones

frtztrk.wb ace öldüğünde akainuya neler yaptı görmedinmi :D sengoku kurtarmasa şuan akainu ölüydü

Luffy'nin Wb,Shanks,Roger ve benzeri efsane kaptanlardan tek eksiği gücü (oda şimdilik tabi). Tayfasını önemsemesi, onlar için gözünü kırpmadan kendini feda edebilmesi, onların sevgi ve saygısını kazanması ve tayfasına dokunanın sülalesine dadanmasıyla hiçbir eksiği yoktur diğer efsane kaptanlardan. Sadece onlar kadar epic bir güç seviyesinde olmadığı için diğerleri daha bir iyiymiş gibi gözükebilir o kadar:D

Çok genel bir tanım olmuş.
Tayfası üzerindeki etki diye düşününce Wb ve Hancock daha ön planda.Hatta etki açısından Buggy'i dahi seçmek olası.
Tayfasıyla en iyi geçinen diye düşününcede Luffy ve Shanks geliyor akla.
Tayfanın kaptana olan bağlılığı diye düşününcede kesinlikle akla Luffy geliyor.
Öylesine Luffy dedim,bağlılık en önemlisi bence.

frtztrk.wb ace öldüğünde akainuya neler yaptı görmedinmi :D sengoku kurtarmasa şuan akainu ölüydü
Karşıda kaç kişinin öldüğü önemli mi kendi oğullarına değer veriyor diyorsun hepsini almış ölüme götürüyor 1 tanesi için. Bu mudur değer vermek eğer cidden "iyi" bir kaptan olsa acısını içine gömer elindekileri korurdu. Demek ki sadece kendini umursayan biri benim oğlum dediği 1 kişi için dünyayı değiştiriyor onu geçtim benim oğlum dediği için "oğullarını" feda ediyor. Bana hiç de iyi bir kaptan olarak görünmedi tamamen duygusal biri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık