Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Gözlem Hakisi Kullanıcısı

En İyi Gözlem Haki Kullanıcısı Kim?

• Kullanılan toplam oy
    273
Konu başlığındanda anlaşılacağı üzere en iyi gözlem haki kullanıcısını seçiyoruz!

Rayleigh

Katakuri

Fujitora

Evet arkadaşlar, gerek olmasada adettendir diye karakterler hakkında konuya uygun bilgi verdim.

Şimdi:
  • Ankette bu üç karakter arasında gözlem hakisinin en iyi olduğunu düşündüğünüz karaktere oyunuzu verin.
  • En iyi olduğunu düşündüğünüz 2. ve sonuncu karakteride yorumda belirtiniz.
  • Diğer oyuna oy veren arkadaşlarda bu dört karakteri gözlem hakide geride bırakabilecek karakteri yorumda (Trollemeden) belirtirse sevinirim.
Böyle bir konu daha önce açıldı mı açılmadı mı? bilmiyorum. Aradım googleden bulamadım. Varsa eğer :sapkali:

Son düzenleme:
Orada gözlem hakisi kullanıp kullanmadığı tam belli değil. Ama genede ekleyeyim hatırlattığın için sağol. :D
Manga 701'de.

Ben net KH ile alakalı olduğunu düşünüyorum ve adamlara numara çekiyor. Sonra'da Luffy'e saldıracakları zaman bu serserileri cehennemin dibine göndermenin zamanı geldi diyor

Şimdi gelelim cevabıma;

KH'nın çeşitleri olduğunu düşünüyorum. Peki neler olabilir bu çeşitler.

- Geleceği görme : Kata ve Luffy (Luffy kontrol edemese bile olduğunu biliyoruz): Kısıtlı da olsa yaşanmamış geleceği görebilmesini sağlıyor.

-Analiz yeteneği ayrıca geçmişi görme olabilir. Rayleigh'in sahip olduğu ve Luffy'e eğitim verdiği düşmanı sezme, analiz ve verdiğin örneklere dayanarak geçmişi biliyor e ona göre analiz ederek açık arttırma salonunda olanları veya Luffy ile ilgili geçmişi bilebiliyor.

-Bildiğimiz manada görme işleminin derinleşmesi. Usopp'un açtığı da bu ve Fujitora'nın yeteneği'de bu alandaki uzmanlığı.

Ancak birinde uzman olabilecekleri gibi birden fazlası da olabilir bunu bilmiyoruz açıklanır mı onu da bilmiyoruz. Zaten büyük bir muamma bu KH..

Seçeneklerdeki karakterlerle ilgili alıp veremediğim yok Rayleigh'i de çok severim ama oyumu -vasıfsız- Fujitora'dan yana kullanacağım. Deressora'da fazla bir şeye bulaşmaya niyeti yoktu free takılıyordu bu sebeple onla ilgili bir çok şey muallak. Ama hem muazzam görme yeteneği, hem kumar yeteneğinin bir şekilde geleceği görmekle alakasının olacağını düşünmem, hem de -vasıfsız- Fujiye ayrı bir sempatim olması sebebiyle bir adım öne çıkarıyorum. Rayleigh ve Katakuri arasında kararsızım Rayleigh'te analiz yapmasını sağlayan bir geçmişi görme olayını bekliyorum ben. Tabi bir daha görürsek adam akıllı : ))

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevabım Rayleigh tabiki.Komple bir adayı tarayip da neyin ne kadar güçlü olduğunu anlamak her babayiğidin harcı değil.

Fuji ile kata arasında ise tam bir karar veremiyorum.Kata geleceği görüyor ama bunun pek bir işe yaradığını görmedik.Şimdilik Fuji diyorum.

Rayleigh
Fujitora
Katakuri

Cevabım Rayleigh tabiki.Komple bir adayı tarayip da neyin ne kadar güçlü olduğunu anlamak her babayiğidin harcı değil.

Fuji ile kata arasında ise tam bir karar veremiyorum.Kata geleceği görüyor ama bunun pek bir işe yaradığını görmedik.Şimdilik Fuji diyorum.

Rayleigh
Fujitora
Katakuri
Doğru evet Enel de olmalı bence katılıyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık