Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Destek Şampiyonu

Geçen League of Legends konusunda da muhabbeti dönmüştü. Anket açmayı uygun gördüm. Size göre en iyi destek şampiyonu hangisi ve neden?

Alistar

Blitzcrank

Braum

Janna

Leona

Lulu

Lux

Morgana

Nami

Sona

Soraka

Taric

Thresh

Zilean

En iyisi bence Leona. 4 skillden 3 u adamı sersemletiyor. Karşı takımda olmasını istemediğim tek sup. Diğeri de zilean, bu iki supı iyi oynayanlar genelde oyunu cevirebiliyor.

Thresh tabikide.O skillset yeter.Ne kadar nerf yerse yesin.O skillere sahip olduğu sürece en iyi supportlardan biri olacaktır.

2. olarak Janna olabilir.Pek oynamadım ama sağlam ellerin elinde deli iş yapıyor.SSW Mata bunun örneği.

Tabiki de Thresh.O mekanik bende olsa bende en iyi support olurum.Ne kadar dmg ni azaltsalar da nerfleselerde o mekanik olduğu sürece en iyisi olmaya da devam edecek.diğerleri gibi lig kısıtlaması yok.Bronzda da gider çelıncırda da gider LCSde de gider

Edit: Okul yurt gibi yerlerin internetiyle girenler için resimler gözükmüyor.Resimleri merak ettim eğer klasik splash artlardan farklı görsellerse vpn geçip bakıcam.

Meraklısına edit2: Resimler klasik splash art arkadaşlar indirme işiniz varsa yarıda kesip bakmayın ^^

Yanındaki adc ile uyumuna göre bişey diyebilirim.Benim açımdan en iyi sup yok en iyi ikililer var.Takımdaki diğer şampiyonların sup la olan uyumu, oyun mantıklar ne kadar yakınsa sup o kadar öne çıkıyor

Skill seti en op olanı Thresh. Tüm takıma arka çıkıyor adete onun dışında Allah'ın belası tanklaması ve 3 kere stun atabilmesiyle Leona ve iyi oynayanın elinde karşı takıma işkence eden Blitz arasında kaldım. Thresh ve Leona daha az risk isteyen ve daha çok şey vaad eden suplar olduğundan onları diğerlerinden ayırabilirz sanırım. Ama illede birini seçiyorsak Thresh derim yetenekleri şaka gibi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık