Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Baba

Yine bir anket çalışması ile birlikteyiz, Korsanfan Ahalisi. Bu haftaki konumuz En İyi Baba başlığını taşıyor. Artık hemen herkesin aşina olduğu serilerden, çocuk sahibi olan karakterleri seçerek bir anket hazırlamak istedim ve işte karşınızdayım. :oleyo2:

1- Gendo Ikari [Shinji Ikari'nin Babası]

Bu elemanı tanımıyorum, bilen varsa özetlesin. :(

2- Gildarts Clive [Cana Alberona'nın Babası]

Kızından haberi bile yoktu. Hayatı boyunca onlarca kadınla yattı. Bir kızı olduğunu öğrenince onun hangi kadından olduğunu asla bulamadı. Ama yine de o güçlü ve karizmatik bir baba. :cool:

3- Gol D. Roger [Ace'in Babası]

Korsanlar Kralımız, yegane oğlunu en güvendiği rakibine emanet etti. O iyi bir baba. :cool:

4- Hei Long [Shi Xing'in Babası]

Tanrıların Tanrısı Tian Sama, oğlunu hiç görmedi, oğlu da onu hiç görmedi. Ama sonuçta o Tanrıların Tanrısı, olur böyle şeyler. :cool:

5- Kurosaki Isshin [Ichigo'nun Babası]

Isshin Dono, Ichigo'ya hem babalık hem analık yaptı. Ichigo'nun eğitimi için ona az dayak atmadı. O, ilgili bir baba. :cool:

6-Li Jin [Li Ne Zha'nın Babası]

Li Jin Dono, oğlu için Tanrılara boyun eğdi. Sırf oğluna zarar verecekler diye Tanrıların Tanrısı Tian Sama'ya el kaldırdı. O şüphe yok ki En İyi Baba. :cool:

7- Minato Namikaze [Naruto'nun Babası]

Oğlunu 9 kuyrukludan kurtarmak için hayatını verdi, yetmedi, oğlunun içindeki çakra kırıntısıyla yer yer oğluna yol gösterdi, yetmedi, ölüsü bile hala yardım ediyor. :cool:

8- Monkey D. Dragon [Luffy'nin Babası]

Dragon nim, davası için babasını, karısını, oğlunu, krallığını vs vs terk etti, arkasına bile bakmadı. Ama hiçbir zaman East Blue'dan gelen esintiyi koklamaktan geri durmadı. O vefalı bir baba. :cool:

9- Sakumo Hatake [Kakashi'nin Babası]

Nam-ı diğer Beyaz Diş, Konoha'nın efsane kahramanı. Oğluyla fazla zaman geçiremedi, harbi edo ile de geri gelmedi, ne oldu ki ona? :(

10- Son Goku [Gohan'ın Babası]

Son Goku, karısı Chi Chi'nin zoruyla da olsa oğlunun tüm bakımını bizzat üstlendi, yemini, suyunu, eğitimini eksik etmedi. :cool:

11- Üçüncü Raikage [Dördüncü Raikage'nin Babası]

Çok katı bir babaydı, varsa yoksa köyü idi. Bu uğurda 10.000 kişiye karşı 3 gün savaştı. Bu savaş onun sonu oldu. :(

12- Van Hohenheim [Edward ve Alphonse Elric'in Babası]

Elric kardeşler daha veletken, Hohenheim evi terketti. Ama bir sorun bakalım, niye terketti. :(

13- Vegeta [Trunks'ın Babası]

Trunks'a ne katkı yaptı, hiç bilmiyorum ama sonuçta o da bir babaydı. :(

14- Zi Shou [Wu Geng'in Babası]

Oğlunu pazar meydanında kırbaçlayarak halkın önünde rezil etti. Ama nihayetinde bu olayla birlikte iradesini oğluna miras bıraktı. Oğlu için Tanrıların Tanrısı Tian Sama ile savaştı ve bu savaş onun sonu oldu. :(

15- Diğer

Beyazsakal ÜVEY BABA arkadaşlar, çocuğu yok onun. Onun Aile dediği, saçma sapan bir hayaldi. Bunun farkına varın artık :(

Kurosaki Isshin zaten diger bildiklerimden babalık yapan yok dogru dürüst
Vegeta-goku onlar gibi babamı olur psikopat ikiside
Dragon-Oglunu ömründe bir kez görmüştür ondada yüzünü göstermedi
Sakumo Hatake-Oglunu bırakıp intihar ediyor oglundanda kendisindende nefret ediyorum
Minaro Kamikaze-Oglunun icine 9 kuyrukluyu koyuyor ninja dünyaısı için oğlunun hayatını mahvediyor
Gol D. Roger-Oglunu emanet etcegi adamı düzgün secememiş birisi
Gildarts Clive-Lanet olsun böyle babaya kadınlarla birlikte oluyor sonra naparlarsa yapsınlar diyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık