Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Aktör

En İyi Aktör?

• Kullanılan toplam oy
    94
Listeden matthew liste dışında rolünün hakkını verenler Andrew scott (Moriarty), Robert knepper (T-Bag), Pedro pascal (oberyn)
Byran cranston (Walter) aklıma bunlar geldi şimdilik gelince yine yazarım :D

Daniel Day-Lewis’in forum tarafından pek tanınmaması üzücü gerçekten. Ortalama 5 senede bir film yapıp onda da oyunculuk nedir diye gösteren bir adam. Bir filmde rol alıp en iyi erkek oyuncu Oscar’ına aday gösterilmediği yok gibi bir şey. 6’da 3 gibi insanüstü bir istatistiği var sadece Oscar’da. Bafta, Golden Globe falan saymıyorum bile.

Christopher Lee konusunda ilk bakışta en iyi aktörlerin arasında neden sayılmadığını anlayabiliyorum. Kendisi Saruman ya da Dooku olmadan önce Mummy, Dracula ve Frankenstein olarak korku janrının efsanesiydi zaten. 50’lerden itibaren türün önde gelen temsilcilerinden oldu ama filmleri dünya çapında popüler değildi. Bugün ortalama bir film izleyicisine Dracula’yı sorarsak vereceği cevap Bela Lugosi veya Christopher Lee değil Gary Oldman olacaktır maalesef. Lee çok büyük aktördür ama genel izleyici tarafından geç tanınması onun şansızlığı oldu.

Bu arada Depp gibi vasat oğlu vasatın olduğu listede Gary Oldman’ın olmaması da üzücü.
Son Oscar da soğudum adamdan sırf Lincoln'u çanlandırdı diye aldı.

Charlie Chaplin diyorum. Sadece aktör değil; yönetmen, yapımcı ve senarist olarak da çok başarılı bir insandır.

Johnny Depp hariç şıklardakilerin hepsi çok iyi aktörler ama Marlon Brando tartışmasız sinema tarihinin en iyi aktörüdür. Yaşayanlardan ise Gary Oldman en iyisi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık