Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Aktör

En İyi Aktör?

• Kullanılan toplam oy
    94
En iyi aktör denmiş ama en sevilen aktörler sıralanmış konu ve anketin aksine,yine bir forum klasiği olmuş kısacası. :D Dikkatin edin hemen hemen her konu yada ankette aynı mantık işliyor.

Yerli en iyi olsa daha kolay seçerdik, Haluk bilginer der geçerdim. Dünya olunca binlerle film izlemek gerekiyor.
Yok o açıdan demedim anket amacından sapmış biraz mevzu karıştırılmış gibi geldi o yüzden.En iyi aktör en sevdiğim aktördür olarak algılanmış biraz karışıklık olmuş.Neyse bunun önüne geçemezsin zaten pek mümkün görünmüyor.

En iyi aktör diye bir şey yok. En iyi performanslar olsaymış daha iyi olurmuş. Eline, emeğine sağlık.
En İyi Aktör diye bir şey var. Hepimizim kişisel olarak bir ya da birkaç favorisi vardır. Kişinin sevdiği performanslarda var ama kriterlerinize göre bir ya da birkaç isim dikkatinizi çekiyordur.

Metni okumayanlar var sanırım. Aktörler ımdbden alındı. Ben şunlar iyidir diyip koymadım.

En İyi Aktör diye bir şey var. Hepimizim kişisel olarak bir ya da birkaç favorisi vardır. Kişinin sevdiği performanslarda var ama kriterlerinize göre bir ya da birkaç isim dikkatinizi çekiyordur.

Metni okumayanlar var sanırım. Aktörler ımdbden alındı. Ben şunlar iyidir diyip koymadım.
Konu başı linki ne öyle? İnsanları yönlendirmeyelim!

Hepsi cok degerli oyuncular harika performans gosterdikleri filmleri var.Leonardo di caprio en son oscar aldigi diriliş filmindeki performansi muhtesemdi.Şıklarda olmasa bile Clint Eastwood’un kovboy filmleride cok guzeldir ozellikle iyi kotu cirkin filmi bence efsanedir.Yani hepsine oy vermek bile isterim ama benim oyum Marlon Brando’ya.Turk aktorlerden Sadri Alışık,Şener Şen,Haluk Bilginer,Kemal Sunal,Kartal Tibet,Cüneyt Arkın cok severim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık