Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Şeytan Uyarlaması

Hangisi?

• Hellboy

Kullanılan: 6 40.0%
  • The Robot Devil

Kullanılan: 1 6.7%
  • Lucifer

Kullanılan: 3 20.0%
  • Hades

Kullanılan: 1 6.7%
  • Diğerleri

Kullanılan: 2 13.3%
  • Gaunter O'Dimm

Kullanılan: 0 0.0%
  • Lucifer (Supernatural)

Kullanılan: 2 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    15
İyi günler. Bildiğiniz üzere sinema, tv uyarlamalarında bir sürü ilginç şeytan tiplemesi gördük. Bende aralarından beğendiklerimi buraya yazmaya kara verdim. Sadece din, mitoloji eklemedim. Kendi evreni olan şeytanları da eklemek istedim. Başka düşünceleriniz varsa önere bilirsiniz.

1. Hellboy
Hellboy Mike Mignola tarafından yaratılan bir Dark Horse Comics çizgi roman karakteridir. Üç defa sinemaya uyarlanmıştır. Bence en iyisi Ron Perlman'dır.

2. The Robot Devil
Seride çok öne çıkan bir karakter olmasa da tasarımını falan seviyorum. Ayrıca çok iyi şarkı söylüyor.

3. Lucifer
Çok hayranı olduğum bir yapım olmasa da hoşuma giden bir uyarlama. Ayrıca Tom Ellis güzel piyano çalıyor.

4. Hades
1997 Hercules uyarlamasında baş kötüdür. James Woods tarafından harika bir şekilde seslendirilmiştir. Sinirlendiği zamanlar insanı gülmekten kırar.

5.Gaunter O'Dimm
İyi mi kötü mü olduğuna karar veremediğim bir isim. Yinede bir çok kişi tarafından sağlam küfür yemiştir.

6. Lucifer (Supernatural)
Kendisi "şeytan" olarak bilinen, kıyameti getirmeyi ve insanlığın dünyadaki soyunu bitirmeyi amaçlayan melektir.
[/URL]

Şu anlık aklıma çok isim gelmedi. Bildiğiniz başka isimleri yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Şeytan uyarlaması olarak değil de Hellboy uyarlaması olarak Hellboy için uyarlanan abimiz bayağı iyi. Bunun dışında Şeytanının Avukatını da koyabilirsin konuya.

Dördüde birbirinden kaliteli uyarlamalar olsa bile Futurama izlediğim en kaliteli animasyonlardan biri olduğu için The Robot Devil.

Preacher dizisindeki bence. Çizgi romanda nasıldı bilmiyorum ama dizideki hali hoşuma gitmişti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık