Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Üzücü Ölüm

En çok üzüldüğünüz ölüm sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    264
Bir bölüm önce adam amacına ulaşıyor sonraki bölümün başında ölüyor. Şok olmuştum resmen.
O bölüm şu sakallı psikopat dedeye sağlam sövmüştüm.Adam sırf zevk için elemanları hayatlarını ortaya koymalarını gerektiren bir oyun oynatıyor.The Purge serisinin ikinci filmindeki zenginlerin insanları kaçırıp öldürdüğü sahneler aklıma gelmişti izleyince.

Ace’in olumu gram uzmemisti beni karakter o zamana kadar 15 bolum belki gosterilmis tanimiyorum etmiyorum oldu neyine uzulcem sonradan flasback ile toplamaya calisiyor oda dram ve romans konusunda dovus cizimlerinde oldugu gibi asiri basarisiz

İtachi'nin ölümüne ilk başta sadece üzülmüştüm sonra Konoha için neler yaptığını ve aslında hep ulusunu korumak için mücadele ettiğini öğrendiğim zaman çok daha üzüldüm. (Rusya'da bir genç intihar etmiş, İtachi'nin ölümü dolayısıyla) Jiraiya'nın ölümü ikinci sıradadır. Öğrencileri tarafından katledilmesi çok hüzünlüydü. Üçüncü sıraya Corazon'u koyardım ben. Ace'nin öldüğüne pek üzülmedim çünkü çok fazla sevmemizi sağlayacak sahnesi olmadı. Edward Newgate'nin ölümü hüzünlüydü. O kadar mücadele etti Ace'yi kurtarmak için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık