Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Çok İzlemek İstediğiniz Mücadele

En çok izlemek istediğiniz mücadele hangisidir?

• Kaido vs Gecko Moria

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kaido vs Kid , Apoo , Hawkins

Kullanılan: 3 1.2%
  • Magellan vs BB pirates

Kullanılan: 4 1.6%
  • Jack vs Fujitora , Sengoku , Tsuru

Kullanılan: 5 2.0%
  • WB pirates (Marco) vs BB pirates

Kullanılan: 21 8.4%
  • Kaido vs Shanks

Kullanılan: 65 26.0%
  • Shiki vs Garp , Sengoku

Kullanılan: 5 2.0%
  • Kuzan vs Sakazuki

Kullanılan: 47 18.8%
  • Shanks vs Mihawk

Kullanılan: 61 24.4%
  • Roger vs Garp

Kullanılan: 85 34.0%
  • Crocodile vs WB

Kullanılan: 7 2.8%
  • Edward Weevil vs WB pirates

Kullanılan: 1 0.4%
  • Roger vs WB

Kullanılan: 68 27.2%

• Kullanılan toplam oy
    250
Kaido Kid e tek atıcak düzeyde ise bizimkiler boşu boşuna yonkouya yürüyorlar.Kid e yatırım yap derim.Reyiz boş çıkmayacak.

@danieleffect görmüştür diye tahmin ediyorum.Hatta Fb si bile vardı Mf arcta.Wb ile kapışıyorlardı tayfa olarak.Şenks felan da vardı miço olarak.
Yok tek atma değil de gördüğümüz kadarıyla hasar almamış. Pek zorlandığını da sanmıyorum. Umarım Kidd beni yanıltır da tahminlerim yanlış çıkar.

@danieleffect
2 sene öncesinde Kizaru'ya felan bulaşınca içim ısınmıştı Apoo'ya. Şimdi buz kesti. Kesin Kaidouyu görünce Kiddi yalnız bırakıp emrine girmiştir.

Adamı savaştan sonra tam vücut görmedik.Sen inan.Kid en kötü nesilde başı çeken adamlardan.
Gerçi Ölümsüz adama hasar verememesi(ki belli değil) anormal sayılmaz. Kidd adamdır, zaten Apoo ve Hawkins'in Kiddin yanındaki tutumlarını görünce Kidd'in cesurluğunu daha iyi anlarız. Oda bunu da Law gibi müttefik yapmasa da dişli bı rakip çıksa Luffy'e.

Böyle fazlasıyla epik dövüşler varken seçenekleri keşke birden fazla yapsaydın. Normalde serinin en epik olması beklenen dövüşleri Roger vs Garp, Roger vs WB'dir. Ama Mihawk nasıl işlediyse adamın Shanks'le akıbetini görecek olmam gözüm açık gitmem dememe sebep.

Çoğunu merak ediyorum da özellikle merak ettiğim Garp vs Roger. İkisinin de meyve kullanmadan saf fiziksel yeteneklerle dövüşen tipler olduğunu düşünüyorum. Tüm dövüşleri Luffy vs Lucci kadar tatmin edici ve efsanevidir eminim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık