Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

Bana kalırsa hikayenin tamamlanmasında düz mantıkla Raftel'e varışı göz önünde bulunduruyorlar. Raftel ve son savaş bu hesaba dahil edilmiyor. Oda tek tek şici ve hükümet kurumları olarak antagonistleri işledi. Raftele kadar kaldı iki: Teach ve Kaido. Elbaf'i Teach'le bağdaştırırsa Elbaf ve Wano dışında cok uzun ark olmaz. %80 falan dendiyse sebebi odur.

Spmanga1
Oda about defeating the yonko in the same interview at Yomiuri newspaper :

Arkadaş iyi diyorsun güzel diyorsun da Luffy daha da geriye gitti. Sanki aynen kaldı, daha da çocuklaştı. Bütün kitlelere hitap edeceğim, daha çok satacağım diye bütün karakterleri barbie'ye çevirdin. Önemli olan hikaye falan değil ki senin için, önemli olan olabildiğince çok kişiye okutabilmek.

Arkadaş iyi diyorsun güzel diyorsun da Luffy daha da geriye gitti. Sanki aynen kaldı, daha da çocuklaştı. Bütün kitlelere hitap edeceğim, daha çok satacağım diye bütün karakterleri barbie'ye çevirdin. Önemli olan hikaye falan değil ki senin için, önemli olan olabildiğince çok kişiye okutabilmek.
napolyon hazretleri para para para demiş.

Yani demiş ki LuffY'i 30 yaşında göstermedim çünkü Shounen tipine uygun kalsın istedim, böyle tutmuş haliyle devam etsin istiyorum :hhh: Senin yaş olayı bitti hacı ahahaha tam komedi ya...
Seri sonunda belki gösterir. Ben ihtiyar Luffy görmek istiyorum lan.:D

O değil Luffy'i çok genç yaşta KK olarak göreceğiz.

Bir zaman arası daha görmeyi bekleyenler vardı. O iş olmaz. 19-20 yaşlarında KK olacak büyük ihtimal. Söylediği sözden bu anlam çıkıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık