Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eiichiro Oda Hakkında

O nasıl bi Oda'ya karmaşa içinde. Köpek eniğini kaybetse bulamaz.Adam bu şartlarda iyi çiziyor valla.Okadar çok ıvır-zıvır varki insanın beyni yorulur yav.

"Belli bir yüz yapısıyla, ne kadar kaslı bir vücudun uyumlu olacağı gibi konulara, genellikle, hiç dikkat etmem. (Güler) Daha önce kimsenin görmediği bir karakter silüeti yarattığım anlar, en mutlu olduğum anlardır. Ve bir kere o karakteri yarattım mı, onu en kısa sürede mangada kullanmak isterim. Sırf bu amaçla bölümler yapıyorum. Böyle yapa yapa da hikaye uzuyor." Inoue Takehiko Pia (2009)
Adam zaten söylemiş nedenlerini. :)

O nasıl bi Oda'ya karmaşa içinde. Köpek eniğini kaybetse bulamaz.Adam bu şartlarda iyi çiziyor valla.Okadar çok ıvır-zıvır varki insanın beyni yorulur yav.
Yanlış bir düşünce.Bazı İnsanlar dağınıklık arasın da daha rahat hareket eder.Kimisi dağınık kimisi düzenlidir.Bende dağınık ekibindeyim mesela.Aksine oda veya masam düzenli olunca huzursuz hissederim.Dağınık olacak,sağ sol bir birine girecek.

Sandman öyle bir toplama Akainu çevirisi yapmış. İlave olarak, üç saat önce Naito canlı yayında Oda'nın şu an 900. bölümü çizdiğini söylemiş.

Bana kalırsa dünyadaki en yakışıklı adam Bunta Sugawara.(Akainu'nun esinlenildiği Japon aktörü) Öldüğünün haberini duyunca kelimeler kifayetsiz kaldı. Akainu'nun üzerine titremek istiyorum. (Belki bağrına basmak istiyordur. :oleyo: ) (Jump yazar yorumları 770)

Oda, Akainu'nun 556 ve 557. bölümlerdeki yüzünü ciltte değiştirmiş.

Beni en çok, Luffy'i bizzat çıkmaza düşürmediğim takdirde doğrudan kötü adamı mağlup etmesi endişelendiriyor. Bu yüzden ana karakter yapacağınız zaman, onu çok güçlü yapmak iyi bir fikir değil. Örneğin, Akainu ana karakter olsaydı, çok güçlü olduğu için One Piece bir yıl içinde biterdi. ("Sound Recording" dergi, 2012)

Soru: Annem, Akainu'dan daha mı güçlü?
Oda: Anneler şüphesiz, dünyadaki en güçlü varlıklar. O, "Kaido"dan daha güçlü ama seni herkesten daha çok seviyor. (83. Cilt SBS)

Sandman öyle bir toplama Akainu çevirisi yapmış. İlave olarak, üç saat önce Naito canlı yayında Oda'nın şu an 900. bölümü çizdiğini söylemiş.

Bana kalırsa dünyadaki en yakışıklı adam Bunta Sugawara.(Akainu'nun esinlenildiği Japon aktörü) Öldüğünün haberini duyunca kelimeler kifayetsiz kaldı. Akainu'nun üzerine titremek istiyorum. (Belki bağrına basmak istiyordur. :oleyo: ) (Jump yazar yorumları 770)

Oda, Akainu'nun 556 ve 557. bölümlerdeki yüzünü ciltte değiştirmiş.

Beni en çok, Luffy'i bizzat çıkmaza düşürmediğim takdirde doğrudan kötü adamı mağlup etmesi endişelendiriyor. Bu yüzden ana karakter yapacağınız zaman, onu çok güçlü yapmak iyi bir fikir değil. Örneğin, Akainu ana karakter olsaydı, çok güçlü olduğu için One Piece bir yıl içinde biterdi. ("Sound Recording" dergi, 2012)

Soru: Annem, Akainu'dan daha mı güçlü?
Oda: Anneler şüphesiz, dünyadaki en güçlü varlıklar. O, "Kaido"dan daha güçlü ama seni herkesten daha çok seviyor. (83. Cilt SBS)

Sen ne güzel şeyler paylaşıyorsun öyle.
Hoşuma gitti bu yakuşuklu :alkis:

"Beni en çok, Luffy'i bizzat çıkmaza düşürmediğim takdirde doğrudan kötü adamı mağlup etmesi endişelendiriyor. Bu yüzden ana karakter yapacağınız zaman, onu çok güçlü yapmak iyi bir fikir değil. Örneğin, Akainu ana karakter olsaydı, çok güçlü olduğu için One Piece bir yıl içinde biterdi. ("Sound Recording" dergi, 2012)"

Onu fark ettik zaten Oda'cım. Son dövüşte milletin içi acıdı çocuğu ne hale getirdin diye. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık