Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Eiichiro Oda

'Manga Genel ve Sohbet' forumunda hdbfresh tarafından 2 Oca 2015 tarihinde açılan konu

1. Mesaj Sayısı 4,421
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Wano'yu bekleyenler belli zaten :S Kaido kesin orada olsaydı Wano'yu beklerdim ama orada olmadığını düşündüğüm için Wano pek ilgimi çekmiyor. Yeni Amiral ve Reverie olayları daha çok ilgimi çekiyor. Dragon gözükür büyük ihtimalle. Herkes Devrimcilerin yok olduğunu düşünürken pat diye basıyorlarmış toplantıyı :D Tabi o işin abartısı.

2. Monkey D. Luffy Yare Yare Daze

Monkey D. Luffy (Yare Yare Daze)
    Mesaj Sayısı 7,047
    Üyelik Tarihi31 May 2014
    Zoro Shogun'la vs atacak diye ne abartıldı Wano ya. Bu kılıçseverler gene çoştu.

3. çiköfte Crocodile-sama

çiköfte (Crocodile-sama)
    Mesaj Sayısı 1,294
    Üyelik Tarihi20 Tem 2017
    Ben de Kaido'nun Wano'da olmayacağını, o arkın Kaido vs bizimkiler için güçlendirici bir basamak olduğunu düşünüyordum. Ama 2 yıl sonra Wano geliyorsa, Kaido Wano'ya bir şekilde dahil edilebilir mi bilemedim. Bilememek değil temenni gerçi benimkisi. Zulmedilen halk, acılı geçmiş, mazlum prenses falan görmek istemiyorum artık. :D

Devrimciler basar mı bilmem Mariejoa sonuçta, boru değil, üst düzey bir koruma da olacak ekstra. Ama devrimcilerle ilgili daha çok şey öğrenebiliriz gibime geliyor.

4. Mesaj Sayısı 4,421
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Ben de biliyorum öyle olmaz zor ama hayali bile güzel :D Şiddetli bir fırtına çıksa, herkes ne oluyor derken Dragon çıksa ortaya :D

Zulmedilen halk maalesef olacak. Ben de pek sevmiyorum ama alıştık artık. Prenses değil de prensimiz olacak. O da arsız velet Momonosuke :( Hiç sevmiyorum o çocuğu. Bol bol dram göreceğiz.

5. çiköfte Crocodile-sama

çiköfte (Crocodile-sama)
    Mesaj Sayısı 1,294
    Üyelik Tarihi20 Tem 2017
    Güzel olur da Dragon adam akıllı iki kelam etse razıyım. Sıktı artık beni bu bilinmezliği.

Psikopat bir yonkou hükmünde olduklarından, halka zulmetme ilginç boyutlarda olabilir. Wano'da klanlar mı ne var ya, Oda bir yerden bir prenses pörtletir mi diye korkmuyor değilim. Momo'nun annesi nerde, o da belli değidi yanılmıyorsaml.:( Ben de ısınamadım Momonosuke'ye; huysuz, şımarık çocuk sevmem.:D

6. Shakky Üye

Shakky (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,123
    Üyelik Tarihi13 Eyl 2016
    Umarım dediğin gibi bir şekilde kesişir yollar. Reviere de madem uzun sürecek, senelerdir beklediğimiz karakterler hakkında bir uzunluk olsun artık.

7. Daredewill Dof da kimmiş? Tek kral Crocodile!

Daredewill (Dof da kimmiş? Tek kral Crocodile!)
    Mesaj Sayısı 11,017
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    İnanmayın dünya konseyi 10 bölümü geçmez. Lufy karıştırsa macera olur ama o kadar büyük organizasyon için onun çapı yetmez.

8. RedTeroR Ours Is The Fury

RedTeroR (Ours Is The Fury)
    Mesaj Sayısı 5,021
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    Tayfanın Reviere ile bi alakası şuan yok. Luffy'nin oraya gitmesine hiç gerek yok. Tayfasız bir arc olabilir. Zaten yılda 30-35 bölüm çıkıyor çıkmıyor. Bir yıl geçer öyle.

9. Mesaj Sayısı 4,421
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Hiçbir şeyini merak etmiyorum bu çocuğun :( Klanlar var. Zaten Japonya'yı anlatacak orada. Samuraylar, Ninjalar falan.

10. Tilqi_Gin (Üye)
    Mesaj Sayısı 432
    Üyelik Tarihi21 Eki 2016
    Sırf bu editör dallamasının 2017 açıklaması yüzünden herkes Tüm Kek Adası geçici arc olacak, hızlı bir girip çıkacaklar dedi. Dressrosa'dan sonra en uzun arc olacak birkaç sayı sonra. Dressrosa 102, skypiea 66 bölüm. Son açıklamadan sonra arcın 6-7 sayıda biteceğini de sanmıyorum, Oda uzatacaktır bu arcı.

Ben de merak ediyorum. Beklentim Zou gibi bir arc olması yönündeydi. Az bölümde çok fazla bilgiyi verecek, eski tanıdıkları göreceğimiz bölümler görürüz diyordum. Tayfayı bile görmeyiz diye düşünüyordum eğer çok fazla bölüm olmazsa. Şimdiki açıklama her şeyi değiştirdi, kısa bir arc olmayacak gibi duruyor.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık