Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Eiichiro Oda

'Manga Genel ve Sohbet' forumunda hdbfresh tarafından 2 Oca 2015 tarihinde açılan konu

1. Hakili Yumruk Marco the Phoenix

Hakili Yumruk (Marco the Phoenix)
    Mesaj Sayısı 1,316
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Bu açıklamayla bende ciddi ciddi Zoro'nun gelmesini beklemeye başladım.2 yıl gerçekten uzun.Zaten adam en az 50 chapterdır yok.2 yıla 70-80 chapter desek eder 120-130 chapter.O kadar uzun süre Zoro'yu sadece ara ara göstererek kurtaramaz.Çoğumuz burdan bir şekilde kaçıp Wano'ya gidecekler diye bekliyoruz ama tam tersine Zorolar buraya gelip haşin bir savaş başlayabilir.Oda ters köşenin dibini mi yapmayı planlıyor nedir anlamadım.:bilmem:

2. Daredewill Dof da kimmiş? Tek kral Crocodile!

Daredewill (Dof da kimmiş? Tek kral Crocodile!)
    Mesaj Sayısı 11,052
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Bu Wano 2 yıl sonraysa onu 3 diyelim en az. Lufy kahraman değil ama yardım hikayesini seviyor. O nasıl olacak? Güzel bilgiler var, teşekkürler. Bu arada Mom düşebilir.

3. justahuman Gri Gerçeklik

justahuman (Gri Gerçeklik)
    Mesaj Sayısı 2,020
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Zoro gelirse BM düşebilir. Çünkü hem Yonkou'yu eksik tayfa ile indirtmek istemez hem de tayfa dışında neko, marco vs bile gelebilir. Ama olacağını sanmıyorum. Hangi açıklamaya inanacağımızı şaşırdık : ((

4. Hakili Yumruk Marco the Phoenix

Mesaj Sayısı 1,316
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Zoro'lar Marco'lar gelse Bm yüksek ihtimal düşer.Ama zaten Kaido ve BB'yi bizimkilerin indireceği kesin gibi.Bir de BM eklenirse buna hiç hoş olmucak kendi açımdan.Açıklama beni çok pis dumur etti.Şu andan itibaren ne olacağıyla ilgili en ufak bir fikrim yok.:(

5. justahuman Gri Gerçeklik

justahuman (Gri Gerçeklik)
    Mesaj Sayısı 2,020
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Tayfanın gösterilmediği uzun bir arc söz konusu olamaz bu sebeple ya BM düşecek ya da Reverie'ye gidicek bizimkiler, diğer ihtimaller o kadar uzun sürmez çünkü.
    En iyisi açıklama gelmemiş gibi manganın keyfini çıkarmak yoksa ister istemez BM düşer gibi bir beklenti oluşuyor böyle olmazsa da bir hayal kırıklığı oluşabilir.
    Ben de senin gibi düşünüyorum BM'nin düşmesi konusunda. Teach veya Akainu devirse daha iyi olur. Seri'nin gidişatı açısından. Ancak arc başında BM'nin düşmesi gereken bir çok öge gösterildi, BM saltanatı bir şekilde yıkılmalı.

6. Mesaj Sayısı 4,505
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Buradan sonra Reverie var. Aylar önce açıklama yaptı Oda veya editör. Öyle hatırlıyorum.

7. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,179
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Ben aslında ark olarak ele alacağına pek ihtimal vermiyordum şimdiye kadar. Kapak hikayesi falan şeklinde bekliyordum. Tabi artık ihtimal veriyorum gayet.

Dedikleriniz mantıklı; özellikle Vinsmoke'ların gideceği tamamen aklımdan çıkmış, bunu kullanabilir Oda.

8. Hakili Yumruk Marco the Phoenix

Mesaj Sayısı 1,316
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Reverie beklenenden uzun olabilir gerçekten.Belki de shinsekainin ID'u reverie olur.
    Bizimkiler BM'yi bu kadar zayıflattıktan sonra bir şekilde kaçarlar.Daha sonra Teach adaya gelip BM'yi indirir bizde bunu Wano sonunda dünyadan haberleri duyduğumuzda öğreniriz diyordum.Açıklamaya göre işler çok farklı yöne gidebilir.Bakalım artık.

Yok onu biliyordum da bizim tayfa Wano'ya gider Oda'da revereiyi bizimkiler olmadan çizer diye düşünüyordum.Reverie'yi 10-15 chapterlık bir şey bekliyordum da farklı şeyler olucak galiba.

9. Shakky Üye

Shakky (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,138
    Üyelik Tarihi13 Eyl 2016
    Ne demek 2 yıl? Zoro ve diğerlerini göremicez mi iki yıl daha? Bırakıyorum One Piece`i.

10. çiköfte Crocodile-sama

çiköfte (Crocodile-sama)
    Mesaj Sayısı 1,296
    Üyelik Tarihi20 Tem 2017
    Ahanda nihayet biri, verilmesi gereken tepkiyi verdi. :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık