Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eichiro Oda Ölürse Ne Olur?

Şimdi felaket tellalı olmak istemem güzel arkadaşlar, fakat her şeyin teorisinin üretildiği bir yerde bu konuşulmasa olmaz.

Japonya'da henüz 2000 vaka ve 200 ölüm olsa da coronavirus dünyaya yayılıyor kuluçka süresi bitince japonyada'da ciddi bir artış gösterecek.

Eiichiro Oda'mız da 45 yaşında risk grubunda. Diyelim hastalığa yakalandı. Hikayenin devamı için birileri ile görüştü mü ?

Düşünsenize, gecinden versin ama bir ölürse hepimiz göt gibi kalmaz mıyız ?

Ben seriyi ciddi ciddi 2006'dan beri okuyor ve izliyorum, 14 yıl oldu. Bir sürü konuyla ilgili teori biliyorum ama yan karakterlerin neler yapacağı ile ilgili bir fikrim yok.

Ölürse, kafayı yerim. O adamın kendisine çok iyi bakması lazım.

Oda dediğimiz adam trilyoner. O yüzden bu ihtimali çok çok düşük görüyorum. Ha olur da öyle bir şey olursa (ki umarım olmaz) çok üzülürüm. Anime/manga dünyasında yeri çok büyük olan bu serinin illa ki alternatifini oluşturmuştur bu adam o kadar aptal değildir bence.

Editörler serinin önemli noktalarını biliyor zaten Oda ölse bile seri bitmez. Naito, Stampede röportajında Oda'nın Laugh Tale ismini her başarılı editörüne açıkladığını söylemişti. Bu serinin diğer mihenk taşı denecek yerleri için de muhtemelen böyledir. Umarız olmaz ama en kötü senaryo durumunda bile seri bir başka çizer ve yazar ile devam eder. Tabi Oda'nın yaptığı kadar komplike ve detaylı işlenmesi zor.

Japonya"da 1 haftadır ne ölümde ne de vaka sayısında artış yok. TTest yapmayı mı bıraktılar, yoksa gerçekten coronayı yendiler mi?

Oda zaten hikayeyi sonuna kadar yazmıştır. Karakterleri tasarlamıştır. Oturup bir anda Wano arcını yazmıyor. Elinde hikayesi, taslağı falan duruyor zaten. Adam sadece çiziyor ve isterse detaylar ekliyor.

Hikaye tamamen hazırsa ve sadece çizimi kaldıysa belki de Oda seriyi bıraksa elimizde daha güzel bir seri olabilir.

Bu işten para kazananlar satışları daha da patlatmak için Oda'nın yapmadığını yapar ve seriye daha fazla dövüş eklerler.

Oda editörlere mangayı salsaydı ve satış kaygısı ön planda olsaydı Kaido vs Oden dövüşü en az 2 bölüm sürerdi. Oda keyfine göre çizdiği için 2 manga sayfası şeklinde saçma sapan sürdü.

Zaten anahatları yardımcılarıyla paylaşmış. Belki karakter fanlığı ve haterlığı yapmayan editörlerle seyirzevki daha güzel bir one piece bile okuyabiliriz.

Ciddi ciddi Oda için endişelenmiyorum da benim derdi HunterxHunter'ın mangakası. Bünye zaten çürük, hikayenin yarısına belki geldi belki gelmedi. O ölürse naparız biz ya? :(

Serinin devamı için notlar kasada duruyordur zaten. Hiro Mashima reyize versinler seriyi, çılgınlar gibi bölüm atsın üzerimize.

Zaten anahatları yardımcılarıyla paylaşmış. Belki karakter fanlığı ve haterlığı yapmayan editörlerle seyirzevki daha güzel bir one piece bile okuyabiliriz.

Ciddi ciddi Oda için endişelenmiyorum da benim derdi HunterxHunter'ın mangakası. Bünye zaten çürük, hikayenin yarısına belki geldi belki gelmedi. O ölürse naparız biz ya? :(
O adam yaşasa bile o seri bitmez maalesef

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık