Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanninler vs. 5 Kage

Hangi takım kazanır?

• Sanninler kazanır.

Kullanılan: 75 45.7%
  • Kageler kazanır.

Kullanılan: 89 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    164
Anlamadığım nokta bu konu yazılarını kim yazıyor ? :/ Bir yerden mi kopyalıyorsun ? Yüzde 80 felan yanlış o yüzden soruyorum :/

Danzou 2 sharingan harcayarak tek başına üç sanninide alır.Diğerlerine gerek bile yok.

Şimdi Tsunade vs Raikage desek (ki bence Raigake avantajlı burada), diğer tarafta Orochimaru ve Jiraiya'nın ikişer kişi alması lazım,

Orochimaru vs Danzou + Mei Terumi

Jiraiya vs Ônoki + Gaara

Şu yukarıdaki gibi olsa eşleşmeler kageler alır, tamam sanninler falan iyi hoşta bu adamlar diğerlerini ikiye bir alıyorsa zaten yaşamasın diğer köyler..
Mei Terumi'yi Jiraiyaya versen Jiraiya daha kolay alabilir bu vs yi.Jiraiya sannin mod da birçok kageden öndedir.Kageler'den Ohnoki,Gaara ve Raikage sorun çıkarır diyerleri tırt.

Takımca direkt 3v5 savaşacaklarını düşünürsek sanninler birbirleriyle daha iyi etkileşim kuracaklarından kombolarla kazanır diye düşünüyorum.
Kageler düzgün takım oluşturamaz bence.

Mei Terumi'yi Jiraiyaya versen Jiraiya daha kolay alabilir bu vs yi.Jiraiya sannin mod da birçok kageden öndedir.Kageler'den Ohnoki,Gaara ve Raikage sorun çıkarır diyerleri tırt.
Tabi değişik eşleşmeler olabilir öyle bir durumda,

Onoki ve Gaara hem yetenek olarak uyuşuyorlar hemde birbirleri ile olan kişisel etkileşimleri yüksek, o yüzden böyle bir atmosferde birbirlerine yakın dururlar diye düşündüğüm için onları bir takım olarak yazdım, ama senin aksine Mei Terumi Jiraiya için daha zor bir eşleşme olur diye düşünüyorum, Jiraiya'nın temel elementi ateş, Mei Terumi ise o olayı aşmış direkt magma kullanıyor,

H
Tabi değişik eşleşmeler olabilir öyle bir durumda,

Onoki ve Gaara hem yetenek olarak uyuşuyorlar hemde birbirleri ile olan kişisel etkileşimleri yüksek, o yüzden böyle bir atmosferde birbirlerine yakın dururlar diye düşündüğüm için onları bir takım olarak yazdım, ama senin aksine Mei Terumi Jiraiya için daha zor bir eşleşme olur diye düşünüyorum, Jiraiya'nın temel elementi ateş, Mei Terumi ise o olayı aşmış direkt magma kullanıyor,
Haklısın elementlere bakarsak kageler açık ara önde olur, ama Jiraiya sannin modda taijutsuyla bir kadını daha kolay harcar diye düşündüm.

Tsunade her iki takımda da varsa Kageler alır. Ancak Tsunade sadece Sannin takımında ise onun boostu ile Sanninler alır.

Edit. Kage takımında Danzo, Orochimaru'da ise Hashi hücresi varmış.

Edo Tensei yasak ancak o hücre boostunun etkisi büyük olur. Sanninler diyorum.

Son düzenleme:
orochi edoları açıp gelirse kageleri ezip geçerler, tek başına bile yeter. Edo tensei kullanılmayacaksa 3 e 5 avantajdan dolayı ve raikagenin hayvanlığından dolayı kageler derim. Ama zor seçim.

Edosuz olarak kabul edersek Sanninlerin hayvanları var ayrıca jiraiya da sennin olursa baya denk gidebilir savaş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık