Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanninler vs. 5 Kage

Hangi takım kazanır?

• Sanninler kazanır.

Kullanılan: 75 45.7%
  • Kageler kazanır.

Kullanılan: 89 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    164
Sakuma sadece sözde var olan bir karakter ve söze bakarsak sanninlerin bile yanında sönük kaldığı bir güç. Yani konudaki tüm karakterlerden daha güçlü.
Sannin’leri efsane yapan şey genç halleriyle gösterdikleri potansiyel. Sennin mod, byakugou, ölümsüzlük gibi kendilerini özel yapan güçler başta olmak üzere çok eksikleri vardı bizim gördüğümüz hallerine kıyasla.

Genç halleri 3 vs 1 hanzo yenemiyor. Yaşlı jiraiya ise hanzo’yu yendiğini bildiği paine dalıyor.

Raikage ve ismini hatırlayamadığım 1.10 dayı Jiraiya ve Orochimaru yu alırdı bence.Gerçi Jiraiya ölür,Orochimaru kaçardı.Raikage ya da babası(ikisi de hemen hemen aynı güçtedir babası daha güçlü olsada) 8 kuyrukluyu tokatlıyordu
Tsunade ise bence çok boş çar,sakura gibi. Gaara bile alır
Bi jinchuuriki’nin bijuu’lardan güçlü olduğu net söylendi. Akatsuki jinc avlıyor. Bu jinc’lere 8 kuyruğun sahibi killer bee bile dahil.

Jiraiya bu grubun liderine dalıyor. Bee’yi avlamaya giden kisame’nin kendisi itachiyle birlikte dalsa jiraiya’yı yenebileceğinden emin olamıyor.

Lig çok farklı. Sanninler zaten güçlü ninjalardı. Oroc kişiliği yüzünden kage olmadı. Ancak ölümsüzlük, sennin mod ve byakugou eklenince kageler sönük kaldı yanlarında.

Son düzenleme:
Bu laf söylendiğinde Sanninler prime döneminde değildi diye biliyorum.
İçi boş bir laf. Bugüne kadar Chiyo hariç bir allahın kulu Kakashi'yi tıpatıp kopyası olduğu babasına benzetmedi ya da "Ooh kakashi, sakumonun oğlu" vs çekmedi. O sırada öylesine verilmiş bir hype.

Yine de konuya dönelim arkadaşlar. Çok devam edilmesin buradan. Sakumo ile ilgili ayrı konu açılabilir "ne seviyede sizce gibisinden"

Onoki Madara'nın 25 Susanoo'sunu parçalayıp
Takım oyunu sayesinde yaptı onu tek başına yapmadı. Özellikle Jinton'un o kadar büyümesinin tek sebebi Tsunade.

meteorunu durdurmuş adam.
Bunu da Gaara ile beraber yaptı. Kaldı ki adamda tam bu durum için gerekli yetenek vardı yani. Bunun Oroc ile Vs atmasıyla alakası olan bişi değil.

Orochimaru'nun avladığı kage lere benzemez.
Orochimaru geçici bedeninin kullanım sınırı geçmiş bir halde, hasta ve kollarını kullanamadığı (yani ninjutsusuz) en güçlü jinc+bijuu kombosunun 4 kuyruk versiyonu ile top gibi oynarken. Onoki, canlı halinden çok daha güçsüz olan Deidara'ya karşı finalde belini bırakıyordu neredeyse. Muu ile Naruto'nun yardımıyla dövüşmesine rağmen. Gaara'nın yanına geldiğinde bir atakta beli tutuldu ve Gaara tarafından ölümden kurtarıldı.
Kaldı ki Orochimaru'nun yendiği 3. Hokage Hiruzen, Onoki'den güçlüydü o jenerasyonda ve bu 2 kere söylendi.

Takım oyunu sayesinde yaptı onu tek başına yapmadı. Özellikle Jinton'un o kadar büyümesinin tek sebebi Tsunade.

Bunu da Gaara ile beraber yaptı. Kaldı ki adamda tam bu durum için gerekli yetenek vardı yani. Bunun Oroc ile Vs atmasıyla alakası olan bişi değil.

Orochimaru geçici bedeninin kullanım sınırı geçmiş bir halde, hasta ve kollarını kullanamadığı (yani ninjutsusuz) en güçlü jinc+bijuu kombosunun 4 kuyruk versiyonu ile top gibi oynarken. Onoki, canlı halinden çok daha güçsüz olan Deidara'ya karşı finalde belini bırakıyordu neredeyse. Muu ile Naruto'nun yardımıyla dövüşmesine rağmen. Gaara'nın yanına geldiğinde bir atakta beli tutuldu ve Gaara tarafından ölümden kurtarıldı.
Kaldı ki Orochimaru'nun yendiği 3. Hokage Hiruzen, Onoki'den güçlüydü o jenerasyonda ve bu 2 kere söylendi.
Ben orochimaru yenemez demedim ki zaten :D. İki tarafın da alabileceğini düşündüğüm ona cevap için yazdım. Ki Deidara da edo diye boş biri değil. Çok hareketli olduğu için ve kaçınılması zor bomba saldırıları sebebiyle Onoki'ye ters zaten. Aklı yerinde olmayan bir 4 kuyruklu bijuu yla Onoki de oynar rahatça.

Bu vs konusu bana şunu hatırlattı. Konoha'nın Beyaz Diş'i unvanıyla tanınan Sakuma Hatake bu isimlerin kaçından üsttedir? Kimleri alır.

Konuya gelirsem baya zorlu ama Kage'ler diyorum.
Sanninlerden güçlüymüş deniliyor,fazla bilgi yok.

Bu dövüşü kageler alır almalı yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık