Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Weevil

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 82 39.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 127 60.8%

• Kullanılan toplam oy
    209
One Piece tarihinin en saçma karakterleri arasında bana göre ODA bunu hem çizim hem de zeka olarak tam bir Troll olarak çıkarmış. Çok gereksiz bir işleme olmuş bu karakter ve cidden hayal kırıklığına uğradım.
Bana Dota 2 de ki bir karakteri hatırlatıyor bu tip.

Salak ve güçlü Weevil yanında ki onun kontrolcüzü, dizgincisi olan Annesi...

Bu karakterden umutluyum. Luffy'yi evire çevire dövse de Kuma'daki gibi net bir yenilgi görsek.

Denizcilerle beraber Wano'da olacağını düşünüyorum.

Dota oynayan arkadaşlar bilir. orada pudge (butcher) diye bir karakter bulunmaktadır. Belki size saçma gelecek ama Odanın bu karakteri dizayn ederken oradan esinlenmiş olabileceğini düşünüyorum. butcher gibi bu weewıl da kesiklerle dolu. yüzü boynu ve kolları kesik. ikisi de şişman ve hantal duruyor. hatta yüzleri bile benziyor bana kalırsa. Butcherin yeteneklerinden birisi etrafına asit saçması, buradan hayal gücümü kullanarak asit meyvesi ve benzeri bir meyve yemiş olabileceğini düşündüm ve inanın tasavvur ederken hiç sırıtmadı. koca bir şehri yok etmesini de buna bağlayabiliriz belki.

Pek sevmem ama kesinlikle sağ kol üstü bir seviyede çıkacak. Doflamingo ve Mihawk'tan sonra en güçlü 3. Shichibukai'dir kendisi.

Şu ana kadar edindiğimiz bilgiler ışığında kendisi gerçekten de Beyazbıyık'ın oğlu olabilir. Saç rengi, bıyığı, iriliği ve ağız şekli tıpkı Beyazbıyık gibi. Yine onun gibi aşırı güçlü bir adam. Annesi Bakkin 40 sene evvel Beyazbıyık ile aynı gemideymiş. Weevil 40 yaşında çıkarsa, bana göre garanti olur.

Büyük ihtimalle Bakkin çocuğu konusunda Beyazbıyık'a bilgi vermedi ya da veremedi. Weevil da erken yaşta Impel Down'a kapatıldı. İki yıl önceki isyanda kaçıp kurtuldu. Anasının yanına döndü, sonra da Beyazbıyık'ın hazinesi için yola çıktılar. Korsan avladığı için Dünya Hükümeti bunu Savaş Lordu yaptı. Bahsettiğimiz adam normal birisi değil. A.O. Korsanları ile savaşırken bütün şehri yok edip, 600 sivilin ölmesine neden olmuş. Karşımızda birinci sınıf bir manyak var yani.

Şu ana kadar edindiğimiz bilgiler ışığında kendisi gerçekten de Beyazbıyık'ın oğlu olabilir. Saç rengi, bıyığı, iriliği ve ağız şekli tıpkı Beyazbıyık gibi. Yine onun gibi aşırı güçlü bir adam. Annesi Bakkin 40 sene evvel Beyazbıyık ile aynı gemideymiş. Weevil 40 yaşında çıkarsa, bana göre garanti olur.

Büyük ihtimalle Bakkin çocuğu konusunda Beyazbıyık'a bilgi vermedi ya da veremedi. Weevil da erken yaşta Impel Down'a kapatıldı. İki yıl önceki isyanda kaçıp kurtuldu. Anasının yanına döndü, sonra da Beyazbıyık'ın hazinesi için yola çıktılar. Korsan avladığı için Dünya Hükümeti bunu Savaş Lordu yaptı. Bahsettiğimiz adam normal birisi değil. A.O. Korsanları ile savaşırken bütün şehri yok edip, 600 sivilin ölmesine neden olmuş. Karşımızda birinci sınıf bir manyak var yani.
Bence bu çocuk 40 sene önce öldü. Beyazbıyık o yüzden çocuklarına çok değer veriyor, aile kuruyor. Sonra Moriah geri diriltti bunu. Bunu gören anası da kafayı yedi hortladı diyerek.

Böyle çıkarsa seriyi bırakırım. :D

40 sene önce bebekliği oluyor değil mi, 40 sene değil de 30 diyelim. 10 saniye sürmedi teori be. Adasd.

Mihawk ile birlikte en güçlü shichi gibi görünüyor. Ayıboğanın rolü ne olacak onu merak ediyorum.

Bence bu çocuk 40 sene önce öldü. Beyazbıyık o yüzden çocuklarına çok değer veriyor, aile kuruyor. Sonra Moriah geri diriltti bunu. Bunu gören anası da kafayı yedi hortladı diyerek.

Böyle çıkarsa seriyi bırakırım. :D

40 sene önce bebekliği oluyor değil mi, 40 sene değil de 30 diyelim. 10 saniye sürmedi teori be. Adasd.
Bak bu daha mantıklı gibi. Kalan senaryo aynı olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık