Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 397 88.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.4%

• Kullanılan toplam oy
    448
Aslında orjinali Beyazbıyık ama ingilizceye çevirenler nedense sakal diye çevirmişler. Hige hem sakal hem de bıyık demek. Adama şöyle bir baktığınızda sakal mı bıyık mı oldukça belli oluyor.:)

Aslında orjinali Beyazbıyık ama ingilizceye çevirenler nedense sakal diye çevirmişler. Hige hem sakal hem de bıyık demek. Adama şöyle bir baktığınızda sakal mı bıyık mı oldukça belli oluyor.:)
Beyazsakal daha seksi bence... Beard sakal anlamına geliyor... Milletin kafa ordan karışıyor...

hocam belki japoncasında bıyık diyorlardır. ama ingilizce olunca adam beard(sakal) yazıyordur. görünüşe bakılırsa beyazbıyık demek daha mantıklı

hocam belki japoncasında bıyık diyorlardır. ama ingilizce olunca adam beard(sakal) yazıyordur. görünüşe bakılırsa beyazbıyık demek daha mantıklı
Öyle zaten ama artık yerşleşmiş sakal diye. Beyazsakal, Whitebeard falan diyorum artık bende.
Önceden ben de hep Beyaz bıyık diyordum ama herkesin ortasında sırıtıyordu.

Hakikaten op nin en güçlü adamıydı keşke akainu ve bb yi öldürseydi ama olmadı sırtındaki işarette tek bir çizik bile olmaması ayrı bi güzeldi teşekkürler smoker

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık