Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 397 88.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.4%

• Kullanılan toplam oy
    448
Logia'larınkini uçmaktan saymıyo olabilirler.Anlatmak istediği normal bi şekilde havalanıp havada istediği gibi hareket etmesi bence.Marco gibi vücudunu atomlarına ayırmaksızın uçabilmek bence kastedilen...

Mistik hayvanlar gelecektir.Minautros,cerberus vb. ben japonların bi mistik hayvanı vardı onu bekliyorum 4 tane kuyruğu var ve her kuyruğu bi elementi simgeliyo kuyruk 5 de olabilir.Naruto'da herkes o çıkacak diye bekliyodu ama çıkmadı.Efsanevi ve sugeee bi hayvan.Luffy görse kesin alır tayfaya...
Bekleyip görcez o zaman...

neyse baska seytan meyveleri konusnu kapatalım wb gibi adam gidiyor biz altında baskalarını konusyorus:flaugh:

şunu merak ediyorum Roger'la kapışırken bu kadar çok darbe almışmıdır adam mükemmel derecesinde bir karakter gücü dayanıklılığı ön sezisi stratejist biri olaması v.s v.s ama gel görki savaş alanında delik deşik olması Roger'la olan kapışmalarında bu kadar acizmiydi demekten kendimi alıkoyamıyorum :) çeviri içinde ayrıca teşekkürler Smoker kardeşim :) ...

Roger nasıl dövüşüyor ne yeteneği var onu bile bilmiyoruz ki.

Ceviri için teşekkürler:)

smoker nezamandan nezamana güncelliyorsun açıkçası beyazsakal için endişelendim 3 amiral beyazsakalamı karşı savaşıyor beyazsakalın adamları ne yapıyor bu adilsizlik ya luffi ne yapıyor jinbei ne yapıyor hancock ne yapıyor crocodile yine ihanetmi etti sorularımı cevaplarsan minet duyarım şu an şoktayım resmen Redhair shanks benim adamım ne yapıyor niye ace i kurtarmaya gelmedi bıraksın inadı ve gelsin ancak kodamanlar whitebeartı bu halden çıkarır
Bilgi yüklendikçe... Beni bağlamaz yoksa olan olaylar... Olan her olayı açıklama kalksam... Uzun iş...

Squad'ın kılıç darbesi ile başlayan yanlışlar zinciri WB'yi ne kadar güç ve ezik bir duruma getirdi ya inanılır şey değil acemi hatası bu ya ama hatayı yapan kişi koca WB şimdi tükürdüğünü yalamaya çalışıyor ama 4 bir yani sarılı ki BB tam güç geldi...Nasrettin Hoca'nın bir durumuna benziyor bu "hoca kaseden zeytin almak için bayağı bir uğraşmış sonra hanımı alıp bir tane vermiş hocada demişki "e tabi ben o kadar uğraşıp yordum zeytini sende aldın" " BB'de aynısını yapacak Marine WB'yi delik deşik etti sonra kaymağını BB yiyecek tabi Marine buna izin verecek kadar kendini aşağılayamaz aşağılamamalı :) neyse Shanks'ın uyarısını dikkate almayan WB artık yolun sonunu görmüş oldu umarım meydanı BB'ye bırakmaz öleceksede BB'de derin yaralar bırakarak ölsün :) ...çeviri için tekrardan teşekkürler Smoker kardeşim :) ...
Rica ederim...

ve babamızı kaybettik he ): şimdi yorumları şöyle bir okudum ya içim buruldu ya artık her haftaki mangada WB şöyleydi böyledi diyeceğiz...utanın ey marine ve embesil BB ve tayfası yıkamadınız WhiteBeard'ı yıkamazdınızda...
Öyle büyük birisi tabiki yıkılmaz...

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık