Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 397 88.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 51 11.4%

• Kullanılan toplam oy
    448
Bu adama saygı duysam da bir türlü öyle aşırı sevemedim. Bana göre psikolojik olarak Roger'ın gerisinde kalmıştır.O yüzden Roger'ı daha fazla severim.

Ah be baba:(

Bana göre şimdiki yonkolar arasında en güçlü tayfaya sahipti.
Marco-vista-jozu üçlüsü gibi bir tayfa göremeyiz bence daha. Sadık olan ve sevgi ile beslenen tayfa her zaman daha güçlü olur. İşte bu yüzden ilerde bizim tayfa en güçlülerinden olacak.

Ah be baba:(

Bana göre şimdiki yonkolar arasında en güçlü tayfaya sahipti.
Marco-vista-jozu üçlüsü gibi bir tayfa göremeyiz bence daha. Sadık olan ve sevgi ile beslenen tayfa her zaman daha güçlü olur. İşte bu yüzden ilerde bizim tayfa en güçlülerinden olacak.
Ulan şu adamı hiç bir güç yıkamadı diz çöktürmedi de Ace için sendeleyip ayakta zor dururken henüz ölemem değil mi evlat deyişi vardıya...
Koca Çınar Ace andavalı yüzünden yıkıldı , adam baş düşmanının oğlu yaşasın diye can verdi

Ulan şu adamı hiç bir güç yıkamadı diz çöktürmedi de Ace için sendeleyip ayakta zor dururken henüz ölemem değil mi evlat deyişi vardıya...
Koca Çınar Ace andavalı yüzünden yıkıldı , adam baş düşmanının oğlu yaşasın diye can verdi
Ne sahneydi be. Manga sayfasını hatırlıyorsan atabilir misin? Bir de şey var: "Bana tek birşey söyle Ace. Sana iyi bir baba olabildim mi?"

Baş düşmanının oğlu için değil kendi oğlu için can verdi.

Benim tek babam BEYAZSAKALDIR !!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık